امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۶:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77851
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه، موسی کریمی ظهر امروز در آئین افتتاحیه چهل و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد که در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه، موسی کریمی ظهر امروز در آئین افتتاحیه چهل و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد که در سالن امام علی (ع) ناحیه دو آموزش و پرورش ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: تا به حال شاهد برگزاری 11 دوره از جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در آذربایجان غربی بودیم.

وی خاطرنشان کرد: از سال 88 که مصادف با سی و هشتمین دوره فیلم رشد بود تاکنون میزبانی این جشنواره در آذربایجان غربی بوده است.

کریمی به نحوه برگزاری چهل و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در استان اشاره کرد و یادآور شد: امسال 140 گروه در قالب 71 سالن ثابت در مناطق آموزشی آذربایجان غربی و همچنین 69 گروه سیار در مناطق روستایی و صعب‌العبور در خدمت دانش‌آموزان خواهند بود.

دبیر اجرایی چهل و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد با اشاره به اهداف جشنواره فیلم رشد، افزود: تأثیر فناوری‌های جدید و بسترسازی برای ورود فناوری‌های جدید و رسانه‌ها در امر یادگیری و تعلیم و تربیت از مهم‌ترین اهداف جشنواره است.

وی گفت: ظهور رقیب‌های جدی آموزش و پرورش یکی از مشکلات موجود در نظام آموزشی کشور است و اگر آموزش و پرورش نتواند آن‌ها را در خدمت خود قرار دهد نمی‌تواند جایگاه و نقش خود را تثبیت کرده و به آن قوت ببخشد.

کریمی به مزایای مختلف رسانه‌های آموزشی اشاره کرد و اذعان داشت: رسانه‌ها می‌توانند در امر یادگیری و تعلیم و تربیت به ما کمک کنند و دسترسی به آن‌ها به صورت شبانه‌روزی است.

وی ادامه داد: این دسترسی به نوعی آموزش مداوم را فراهم می‌کند و اگر از این ظرفیت استفاده کنیم به یکی از راه‌های اساسی یادگیری دقیق و روشن دست خواهیم یافت که هزینه پایینی دارد.

کریمی اضافه کرد: وجود جشنواره فیلم رشد به عنوان قدیمی‌ترین جشنواره فیلم در کشور با اهداف متفاوت جوابگوی نیازهای ما است و می‌تواند بستر و مشوق خوبی برای فیلم‌سازان در زمینه‌های آموزشی باشد.
انتهای پیام/61010/ح20/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار