امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۲۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77857
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، مهدی فرجی عصر امروز در مراسم تقدیر از برترین‌های اجرای طرح مسیر سبز‌‌‌ ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، مهدی فرجی عصر امروز در مراسم تقدیر از برترین‌های اجرای طرح مسیر سبز‌‌‌ ـ ساحل پاک در شهرستان دماوند اظهار داشت: خوشحالم از اینکه در جمع فعالان محیط زیست هستم؛ همه مردم برابر محیط زیست کشور مسئول هستند و باید به محیط پیرامون خود توجه داشته باشند.

وی تصریح کرد: محیط‌بانان تلاش می‌کنند تا محیط زیست مردم را در شرایط خوبی نگه دارند.

مدیر شبکه اول سیما اظهار داشت: محیط زیست کشورمان وضع خوبی ندارد؛ خشکی دریاچه‌ها، آلودگی دامنه کوه‌ها و... نشان‌دهنده این موضوع است.

فرجی با بیان اینکه همه مردم برابر محیط زیست مسئول هستند، گفت: اگر سازمان‌های مردم‌نهاد وارد عمل نشوند، حمایت از محیط زیست کشورمان خیلی سخت است.

وی با اشاره به شکار آهو توسط شکارچی غیرمجاز در سریال پایتخت 2 اظهار کرد: از آن به بعد همه مسئولان مربوطه وعده دادند که در قسمت‌های بعدی سریال پایتخت به موضوع محیط زیست پرداخته شود.

مدیر شبکه اول سیما با بیان اینکه این کار را به خاطر ارزش‌گذاری به محیط‌بانان انجام دادیم، تصریح کرد: سریال «پایتخت 3» پیش‌کشی به محیط‌بانان زحمت‌کش کشورمان بود.

فرجی به نقل از رئیس حافظت محیط زیست دماوند خاطرنشان کرد: پس از اتمام سریال «پایتخت 3»، 73 نفر سلاح‌های شکاری خود را تحویل دادند و این بهترین هدیه برای عوامل این سریال بود.
انتهای پیام/2568/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار