امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77860
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت‌الاسلام محمد شجاعیان رئیس مرکز اسناد انقلاب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت‌الاسلام محمد شجاعیان رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی قم با حضور در مسجد مقدس جمکران با حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن رحیمیان دیدار و گفت‌و گو کرد.

شجاعیان هدف از این دیدار را ثبت خاطرات حجت‌الاسلام والمسلمین رحیمیان از وقایع انقلاب بیان کرد و گفت: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر ثبت خاطرات علما و بزرگان، برنامه‌ریزی صورت گرفته تا با حضور در محضر علما و بزرگان خاطرات آنها را ثبت کنیم.

در ادامه دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین رحیمیان با تمجید از ثبت خاطرات علما اظهار داشت: در قم چهره‌‌ها و شخصیت‌‌های بسیاری هستند که یقینا در متن بخش‌هایی از تاریخ انقلاب و نهضت امام خمینی(قدس سره) بوده‌اند که باید خاطرات این بزرگان ثبت و ضبط شود.

وی با اشاره به وجود مطالب بسیار درباره مسجد مقدس جمکران افزود: نخستین کسی که راجع به مسجد مقدس جمکران مطلب نوشته شیخ صدوق بوده که هزار سال پیش مطالبی را بیان کرده است.

رحیمیان خاطرنشان کرد: اگر مطالب و اسناد تاریخی متقن پراکنده در ارتباط با مسجد مقدس جمکران جمع‌آوری شود می‌تواند در قالب موزه اسناد نمایش داده شود و تصویر دقیق‌تر و بهتری از مسجد مقدس جمکران معرفی شود.
انتهای پیام/2258/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار