امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۸:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77875
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۵
تعداد بازدید: 65
هدایت اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: از ابتدای روز کاری این هفته تخم مرغ در تابلوهای ...

هدایت اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: از ابتدای روز کاری این هفته تخم مرغ در تابلوهای بورس کشور نمایان می‌شود و به میزان تقاضا عرضه خواهد شد.

مدیرعامل اتحادیه مرغ تخم‌گذار عرضه تخم مرغ در بورس را براساس ماده 33 قانون بهره‌وری کشاورزی اعلام کرد و گفت: بر اساس این قانون محصولات کشاورزی باید در بورس عرضه شود.

وی گفت: مبنای این قیمت به عنوان قیمت تضمینی محسوب می‌شود که مابه‌التفاوت آن با قیمت فعلی بازار را دولت باید بپردازد.

به گفته اصغری قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ در بازار 2600 تومان است که بسیار کمتر از رقم پیشنهادی وزارت جهاد کشاورزی به میزان کیلویی 4350 تومان است.

وی گفت: تولید کنندگان در شرایط فعلی متضرر شده و محصول تولیدی را با قیمت بسیار کمتری عرضه می‌کنند.

*رایزنی با وزارت جهاد کشاورزی برای متعادل کردن قیمت تخم مرغ

وی گفت: با رایزنی وزارت جهاد کشاورزی قرار است شرکت پشتیبانی امور دام تخم مرغ مازاد را ذخیره سازی کند و در قبال آن نهاده با قیمت مناسب به تولید کنندگان بدهد.

مدیرعامل اتحادیه مرغ تخم‌گذار گفت: شرکت پشتیبانی امور دام به قیمت تمام شده حدود کیلویی 4350 تومان از مرغداران خریداری می‌کند و با کسر هزینه نگهداری کیلویی 700 تا 800 تومان برای مابقی مبلغ نهاده به مرغداران تحویل خواهد داد.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها