امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۴:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77877
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۵
تعداد بازدید: 139
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، آیت‌الله سیدیوسف طباطبایی‌نژاد صبح امروز در مراسم رژه بزرگ ارتش و نیروهای مسلح، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، آیت‌الله سیدیوسف طباطبایی‌نژاد صبح امروز در مراسم رژه بزرگ ارتش و نیروهای مسلح، اظهار داشت: تقارن زمانی 29 فروردین‌ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را با میلاد باسعادت حضرت زهرا (س) به فال نیک می‌گیریم.

وی بیان داشت: روز 29 فروردین‌ماه یادآور روز عظیمی است؛ همانطور که می‌دانید در ابتدای انقلاب عده‌ای از افراد نادان بر منحل شدن ارتش تأکید می‌کردند.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: تنها کسی که در برابر این حرف نابجا ایستاد امام راحل بود و  افرادی که به بصیرت امام اعتقاد داشتند به حمایت از ارتش به پاخاستند.

طباطبایی‌نژاد تأکید کرد: امام فرمودند که ارتش باید بماند و سلسله مراتب ارتش باید حفظ شود که امام روز 29 فروردین‌ماه را روز ارتش نام نهادند و فرمان دادند که همه باید ارتش ایران را ارتش اسلام بخوانند.

وی ابراز داشت: بسیاری از افراد هرگز فکر نمی‌کردند که ارتش جمهوری اسلامی ایران این‌چنین به ولی فقیه و منویات فرمانده معظم کل قوا پایبند باشند. تقدیم بیش از 48 هزار شهید و 200 هزار جانباز اطاعت‌پذیری از ولی فقیه را توسط ارتش به اثبات رساند.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان ابراز داشت: جانفشانی‌ها و رشادت‌های بی‌نظیر ارتش در کردستان و در مقابل منافقین و دشمنان خارجی و مرزی به همه اثبات کرد که ارتش لیاقت محبت امام راحل و فرمانده معظم کل قوا و از همه مهم‌تر عشق‌ورزی مردم را دارد.

وی تأکید کرد: مردم همه ارتشیان را فرزند خود می‌دانند؛ امروز همه سربازان اسلام بر نیروهای مسلح به پشتوانه مردمی و فرماندهی معظم کل قوا تمام قد در مقابل خدعه و دسیسه‌های  دشمن ایستاده است.

طباطبایی‌نژاد متذکر شد: ارتش امروز ما حقیقتاً ارتش اسلام است و به سلاح نظامی خود نمی‌نازد بلکه به ایمان خود افتخار می‌کند.

وی عنوان کرد: دشمنان از نیروی ایمان ارتش در هراسند، ارتش ما در کنار سپاه عزیز و بسیجیان و نیروهای انتظامی سربلندی را برای ملت ایران به ارمغان آوردند.

امام جمعه اصفهان گفت: ملت ایران به پشتوانه ارتش جمهوری اسلامی ایران و همه نیروهای مسلح کشور شب را با آرامش سر را بر بالین نهادند و خواب را از چشمان دشمنان اسلام ربوده‌اند.

وی در پایان اضافه کرد: بهترین تعریف و توصیف از ارتش و نیروهای مسلح را مولای متقیان علی (ع) بیان کرده‌اند. نیروهای مسلح و ارتش به اذن پروردگار قلعه محکمی برای مردم هستند، مردم در این قلعه محکم در آرامشند، نیروهای مسلح زینتی برای حکومت و عزتی برای دین هستند.

انتهای پیام/63030/ذ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها