امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77895
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۸
تعداد بازدید: 313
حسین یکتا مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیا (ص) با اشاره به هدف تشکیل همایش اصحاب عشق، اظهار داشت: این اجلاس و هم‌اندیشی و هم فکری و جمع شدن ...

حسین یکتا مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیا (ص) با اشاره به هدف تشکیل همایش اصحاب عشق، اظهار داشت: این اجلاس و هم‌اندیشی و هم فکری و جمع شدن رفقا در این قرارگاه و اردوگاه، یک اردوی هم فکری و هم افزایی و بررسی آمادگی‌های رزم یگان‌های جبهه فرهنگی مردمی انقلاب اسلامی برای حضور قوی‌تر و بیشتر و موثرتر در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است.

نخستین اجلاس ملی اصحاب عشق با حضور جمعی از فرهیختگان و فعالان حوزه فرهنگی کشور و میهمانانی از ۵ قاره جهان در شهر مقدس قم آغاز به کار کرد.

به گزارش پیروان موعود ، اولین اجلاس ملی اصحاب عشق صبح امروز با حضور فعالان حوزه فرهنگی کشور و جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در شهر مقدس قم آغاز به کار کرد.

در این اجلاس دو روزه که طی امروز و فردا برگزار می‌شود، حاج حسین یکتا، حجت‌الاسلام حائری شیرازی، حجت‌الاسلام پناهیان، حمیدرضا مقدم‌فر، حسین صفار هرندی و جمعی از کارشناسان حوزه فرهنگی و فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی سخنرانی می‌کنند.

در این همایش موضوعاتی همچون پالایش جبهه خودی، آرایش و وضعیت جبهه دشمن، لزوم تبعیت از اوامر فرهماندهی و جبهه سازی، و نگاه به تمدن اسلامی موضوع سخنرانی روز نخست این اجلاس است.

همچنین، در روز نخست میزگردی با عنوان تشریح موقعیت فرامرزی جبهه انقلاب با حضور مهمانان خارجی از 5 قاره جهان، برگزار خواهد شد.

* بررسی وضعیت آرایش جبهه داخلی در اولین اجلاس ملی اصحاب عشق

احمد عبودتیان دبیر اولین اجلاس ملی اصحاب عشق، با اشاره به اهداف برگزاری این همایش گفت: همایش دو روزه اصحاب عشق با هدف تقویت هویت عام جبهه فرهنگی و نیز لبیک به فرامین مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ امروز و فردا در جوار مسجد مقدس جمکران با حضور فعالان فرهنگی جبهه انقلاب اسلامی برگزار می شود.

دبیر اولین اجلاس ملی اصحاب عشق اضافه کرد: این همایش در بخش‌های بررسی وضعیت آرایش جبهه داخلی در حوزه جنگ نرم و نیز تبیین جنگ فرهنگی به عنوان یک جنگ جدی، برگزار می شود.

عبودتیان تاکید کرد: یکی دیگر از بخش‌های این همایش نقش فرماندهی و لزوم تبعیت از فرماندهی کل قوای فرهنگی است البته تحقق تمدن اسلامی یکی دیگر از اهداف برگزاری این همایش است.

عبودتیان در پایان خاطر نشان کرد: تصمیم داریم که اجلاس اصحاب عشق را در سال‌های آتی پس از کسب نقطه نظرات کارشناسان و پس از شناسایی نقاط ضعف و قوت اولین دوره از سلسه همایش‌های این اصحاب عشق برگزار کنیم.

حاج حسین یکتا در اولین اجلاس «اصحاب عشق»؛

حضرت آقا امروز اعلام جهاد در عرصه جنگ نرم کرده اند

حسین یکتا مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیا (ص) با اشاره به هدف تشکیل همایش اصحاب عشق، اظهار داشت: این اجلاس و هم‌اندیشی و هم فکری و جمع شدن رفقا در این قرارگاه و اردوگاه، یک اردوی هم فکری و هم افزایی و بررسی آمادگی‌های رزم یگان‌های جبهه فرهنگی مردمی انقلاب اسلامی برای حضور قوی‌تر و بیشتر و موثرتر در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است.

وی افزود: نگاه و عنایت و نظر حضرت آقا به عنوان فرمانده معظم کل قوا در جنگ نرم به مجموعه های خودی مثبت است و در سخنرانی خود در ابتدای امسال در مشهد مقدس، فرمودند که این مجموعه ها، قوی تر و جدی وارد میدان شوند و پیداست که ایشان انتظار ویژه ای از این مجموعه ها دارند و دلبستگی ویژه ای به این کار دارند.

یکتا تصریح کرد: این جمع برای برنامه ریزی و انسجام برنامه های سال 93 جبهه فرهنگی مردمی شکل گرفته است تا این جبهه کامل‌تر شکل بگیرد.

مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیا (ص) تصریح کرد: نگاه امروز ما این است که موسسات مردمی می‌توانند در داخل کشور با تولیدات و محصولات و تجربه ها و حوزه فکر و نیروی انسانی خودمان، به توانمند شدن و سازماندهی شدن مجموعه های مردمی در عرصه بین الملل کمک کنند.

یکتا تاکید کرد: وقتی که کار ما در یک حوزه ای سخت می‌شود یا در جایی احساس می کنیم که خط در حال شکسته شدن است یا شکسته شده است، فرمانده کل اعلام جهاد می کند و حضرت آقا امروز اعلام جهاد در عرصه جنگ نرم کرده اند.
وی افزود: فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی حکم است و فتواست و در حکم یک دستور است و همه باید به آن عمل کنند و وارد میدان شوند. حجمی از جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و مردمی که هم اکنون در میدان هستند، پیشقراولان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی هستند و به عنوان معبر باز کن عمل می کنند که برای باز کردن معبر و آماده کردن جبهه به میدان آمده اند.

مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیا تصریح کرد: جبهه فرهنگی مردمی انقلاب اسلامی، با حکم جهادی حضرت آقا هنوز وارد میدان نشده است و موسسات و افراد موجود که با همه غریبی، در عین عزت هستند، خط شکنان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و اجرا کنندگاه ندای رهبری هستند و وقتی فتوحات و صدای ایشان و خنک نسیم عملیات و به ثمر نشستن کارهای ایشان به گوش مردم و عاشقان انقلاب اسلامی و مهدویت و امام حسین(ع) برسد، اصل حرکت جهادی شکل می گیرد.

این فعال فرهنگی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: هر وقت تهاجم دشمن در جنگ سنگین می شد، دستگاه های دولتی نمی توانستند و نمی کشند و اکنون نیز چنین است و از طرف دیگر شاید نخواهند که در خیلی از جاها می بینیم که نمی خواهند و در بخشی دیگر نیز نمی توانند و در این موقعیت، جریان فرهنکی مومن و انقلابی باید وارد میدان شود.

یکتا تاکید کرد: امروز در بخشی از فعالیت ها، برخی از دستگاه ها نمی توانند یا نمی خواهند که امر حضرت آقا در جنگ نرم اجرا شود و در این حالت، ورود جناح مومن و انقلابی عاشق، لازم، واجب و ضروی است.

برچسب ها:
لبیک
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۹
4
2
سلام و ادب
خدا قوت...
سایت جامعی دارید
ممنون
آخرین اخبار
پربازدید ها