امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۶:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77905
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۵۷
تعداد بازدید: 44
به گزارش سرویس فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از یزد رسا، سردار نقدی، رییس سازمان بسیج مستضعفین در خصوص لیست افراد ...

به گزارش سرویس فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از یزد رسا، سردار نقدی، رییس سازمان بسیج مستضعفین در خصوص لیست افراد تحریم شده از سوی انگلیس اظهار داشت: دولت خبیث انگلستان به عنوان روباه پیر و پیر استعمارگر برای همه مردم دنیا شناخته شده است.

وی با بیان اینکه است اخیراً آقای جوکار نماینده شریف مردم استان یزد در مجلس شورای اسلامی  توسط رژیمی که در گوشه و کنار دنیا آثار جنایتشان در حق بشریت باقیست مورد تحریم و اهانت قرار گرفته است بیان کرد: حتی فرزندان و نسل های بعد از ایشان نیز به وی افتخار خواهند کرد که وی در  لیست این رژیم خون ریز ، ستمگر و جنایتکاری قرار گرفته است.

سردار نقدی در این رابطه تاکید کرد: افتخار هر انسان آزاده ای این است که چنین رژیم های سلطنتی فاسدی در تقابل با آنها باشند.

وی با بیان اینکه رژیم های فریب کار، درصددند با اعمال تحریم ها، اینگونه وانمود کنند که این عزیزانی که نامشان  در لیست تحریم قرار دارد ثروت بی اندازه ای دارند، افزود: ملت  هوشمند و با بصیرت  ایران می دانند که نمایندگانشان حتی در حساب داخلی  ایرانشان هم، ثروت چندانی نیست و افرادی سالم و مردمی هستند.

سردار نقدی خاطر نشان کرد: این اقدامات فریب کارانه ممکن است بتواند افراد نا آگاهی را در گوشه کنار دنیا هستند فریب دهد ولی مردم ایران هوشمندند و خدمتگزاران خودشان را به خوبی می شناسند.

وی تاکید کرد: چنین توهین ها و جسارت ها از سوی پیر استعمارگر جهان نسبت به آقای جوکار و دیگر افراد تحریم شده باعث فخر و مباهات این افراد در میان ملت است که توانسته اند در مقابل زورگوهای جهانی ایستادگی نمایند.
 
 
بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها