امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۸:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77916
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۵۷
تعداد بازدید: 106
سید علیرضا صیدی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: طبق برنامه در دستور کار، درصدد هستیم ...

سید علیرضا صیدی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: طبق برنامه در دستور کار، درصدد هستیم تا در سال جاری پاسخ گوی تمام نیازهای متقاضیان تلفن ثابت در استان تهران باشیم؛ به طوری که نه تنها هیچ مشتری در نوبت دریافت تلفن نباشد، بلکه فرآیند فروش تلفن، به راه اندازیم.

مدیرعامل مخابرات استان تهران افزود: از 330 مرکز مخابراتی در استان تهران، در سال گذشته در برخی مراکز به دلیل کمبود تجهیزات و مشکلاتی در ترخیص تجهیزات، واگذاری تلفن ثابت به روز انجام نمی شد.

وی ادامه داد: هم اکنون 55 هزار مشتری در استان تهران در صف دریافت تلفن ثابت هستند که باید به آنها خدمات دهیم.

صیدی در مورد تلفن ثابت مسکن مهر نیز، گفت: طبق زمان بندی با مدیران مسکن های مهر، قرار است به محض آماده سکونت شدن یک منطقه، تلفن ثابت نیز ارائه شود.

مدیرعامل مخابرات استان تهران خاطر نشان کرد: یکی از محاسن تلفن ثابت مسکن های مهر این است که به دلیل استفاده از تکنولوژی جدید، امکان ارائه سرویس های ADSL و باند پهن نیز به سرعت فراهم است.

وی تصریح کرد: واگذاری تلفن ثابت در مسکن مهر پرند در حال به روز شدن است؛ اما در دیگر مسکن های مهر از جمله پردیس، مشکل داریم که این مشکل در سال جاری حل می شود.
انتهای پیام/ب
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها