امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۶:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77955
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، امیر سرتیپ سیدحسام هاشمی هم‌رزم و دوست صمیمی امیرسپهبد صیاد شیرازی در ویژه برنامه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، امیر سرتیپ سیدحسام هاشمی هم‌رزم و دوست صمیمی امیرسپهبد صیاد شیرازی در ویژه برنامه انفتار یک فیلم که در تالار شریعتی اداره برق برگزار شده بود، با تبریک روز 29 فروردین‌ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: ما هرچه داریم از وجود با برکت امام راحل است.

وی بیان داشت:‌ اگر آبرو و عزتی که نظام جمهوری اسلامی ایران دارد همه از برکت وجود امام راحل است.

مشاور نظامی فرمانده معظم کل قوا تصریح کرد: کاری که امام راحل بعد از 1400 سال انجام داد این بود که اسلام را بار دیگر احیا کرد، بعد از ائمه اطهار کسی را سراغ نداریم که اینچنین همچون امام راحل به اسلام خدمت کرده باشد.

وی با اشاره به قهرمانی‌ها و رشادت‌های ارتش جمهوری اسلامی گفت: این ارتش اگر عزتی دارد از امام دارد امام راحل این ارتش را به خوبی شناخت و همیشه پشتوانه اصلی و حامی آن بود.

امیر سرتیپ هاشمی افزود: با پیوستن ارتش به مردم انقلاب اسلامی ایران در نهایت به پیروزی رسید و از آن زمان این ارتش بازوی توانمند این انقلاب اسلامی شد.

وی با بیان اینکه دشمن به خوبی بازوی قدرت نظام و انقلاب اسلامی یعنی ارتش جمهوری اسلامی ایران را شناخت، عنوان کرد:‌ بر همین اساس اولین هجمه‌ها و دسیسه‌های دشمن علیه ارتش این نظام از سوی دشمن رقم خورد.

مشاور نظامی فرمانده معظم کل قوا با اشاره به برخی از توطئه‌ها و دسیسه‌هایی که در ابتدای انقلاب اسلامی علیه منحل شدن ارتش انجام می‌شد،‌تأکید کرد: امام راحل با بصیرت کامل و هوشیاری بی‌نظیر الهی دستور به ادامه کار ارتش و برگزاری رژه ارتش در خیابان‌های کشور داد، امام راحل صراحتاً‌ به ملت اعلام کرده بود که تضعیف ارتش حرام است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه امسال پانزدهمین سالگرد شهادت صیاد دل‌ها امیر سپهبد صیاد شیرازی است،‌ متذکر شد: حقیقتاً ویژگی و خصوصیتی که شیهدانی چون صیاد شیرازی و مرتضی آوینی را از دیگر افراد جامعه متمایز کرده است آراسته بودن آنها به گوهر دین‌مداری است.

رئیس هیئت معارف جنگ ابراز کرد: طبق فرمایش رهبری گوهر دین‌مداری در نیروهای مسلح یک ارزش است، چنانکه سیر زندگی شهید صیاد شیرازی را بررسی کنیم و تک‌ تک زوایای این شهید بزرگوار را نگاه کنیم خواهیم دریافت که وجه تمایز این شهید با دیگر همرزمانش دین‌مداری و اخلاص بود.

انتهای پیام/63030/ش/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها