امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۵:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77957
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، پیام فضلی‌نژاد در ویژه‌برنامه «انفطار یک فریم» که به همت مجموعه فرهنگی شهید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، پیام فضلی‌نژاد در ویژه‌برنامه «انفطار یک فریم» که به همت مجموعه فرهنگی شهید صیادشیرازی در تالار اداره برق برگزار شده بود، اظهار کرد: انفطار هشتاد و دومین سوره از سوره‌های مبارک قرآن است.

وی با بیان اینکه سید شهید اهل قلم شهید مرتضی آوینی و شهید صیادشیرازی از جمله شهدایی بودند که انفطار زمان خود محسوب می‌شدند، ‌تصریح کرد:‌ قرار گرفتن شهید آوینی و شهید صیادشیرازی در یک افق آن هم با متفاوت بودن سیر زندگی این دو شهید با یکدیگر در قبل از انقلاب، از اعجازهای انقلاب اسلامی و امام راحل است.

وی در ادامه با ذکر مختصری از سیر زندگی شهید آوینی و تحول به وجود آمده او در جریان زندگی‌اش گفت:‌ شهید آوینی پس از پیروزی انقلاب اسلامی با پیدا کردن معشوقه خود که همان امام راحل بود به اولین مستندساز دفاع مقدس و شهدا تبدیل شد.

مقاله‌نویس روزنامه کیهان با اشاره به موضوع جلسه مبنی بر این که روشنفکر مسلمان کیست و چه راه فرهنگی را باید طی کند افزود: روشنفکر مسلمان از منظر امام راحل کسی است که راه سیلی زدن به ابرقدرت‌های جهان به ویژه آمریکا را برای مردم ترسیم کند.

وی اظهارات ظریف مبنی بر اینکه «ریچارد فرای یک دوست صمیمی برای ایران است» را یک اشتباه تفکری خواند و بیان کرد: احتمالا گرفتن چنین موضعی براساس جهالت بر تاریخ است.

نویسنده کتاب شوالیه‌های ناتوی فرهنگی عنوان کرد: متأسفانه عده‌ای امروز به دنبال دوست واقعی و صمیمی برای ایران در دنیای غرب هستند. آنها همان افرادی هستند که اولیا‌ءشان بر طبق قرآن کریم طاغوت است.

وی تأکید کرد: ما با عقل ابزاری و تکنولوژی دنیا هیچ مشکلی نداریم، برخی از داعیه‌داران اعتدال امروز افراطیون گذشته هستند.

فضلی‌نژاد ابراز کرد: افرادی که دم از شعار آزادی بیان می‌زنند و بر شعار زنده باد مخالف من اعتقاد دارند بدانند که صدای اعتراضی که امروز مبنی بر جلوگیری از دفن ریچارد فرای از گلوگاه بچه‌های حزب‌الله اصفهان بلند است یک صدای واقعی و قوی است. ما بر‌اساس وصیت‌نامه امام تا آخر می‌ایستیم.

وی اذعان کرد: سال 74 وزارت اطلاعات رسما طی بیانیه‌ای جاسوسی ریچارد فرای را اعلام می‌کند و در همان اعلامیه بیان می‌کنند که او در ایران به دنبال جمع‌آوری اطلاعات محرمانه آموزشی است.

این مقاله‌نویس و محقق روزنامه کیهان خاطرنشان کرد: رد پای جاسوسی ریچارد فرای از سال 1330 تا 92 به خوبی در ایران مشهود است و عده‌ای در داخل یا براساس غفلت، جهالت و یا خیانت این جاسوس یهودی‌الاصل آمریکایی را مورد احترام قرار می‌دهند.

وی اظهار کرد: خطر ریچارد فرای برای ایران نه فقط از بابت قاچاقچی بودن عتیقه‌جات و جاسوسی او است بلکه او به تبیین و ارائه یک قرائت یهودی از اسلام مبادرت ورزیده است.

وی در پایان گفت: توجه به این قرائت یهودی بیان شده از سوی ریچارد فرای نسبت به اسلام خطرناک و مهلک است و امیدواریم دولت فعلی جمهوری اسلامی و علی‌الخصوص رئیس‌جمهور توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشند و بهترین تصمیم را در این ارتباط بگیرند.

انتهای پیام/63030/ش/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها