امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۳:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77968
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک و عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان ...

محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک و عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به آزادسازی 450 میلیون دلار از دارایی‌های بلوکه‌شده ایران طبق توافقنامه ژنو توسط آمریکا و همچنین مصادره ساختمان 36 طبقه کشورمان توسط ایالات متحده، اظهار داشت: این گونه اقدامات آمریکایی‌ها نشان‌دهنده رفتارهای 2 گانه و متناقض آنها در گفتار و رفتارشان است.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها همواره در مذاکرات به دنبال اهداف و منافع خودشان بودند، افزود: متأسفانه هیچ قاضی و حَکَمی وجود ندارد تا از رفتارهای نامناسب 1+5 و آمریکایی‌ها جلوگیری کند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه یادآور شد: متأسفانه برخی‌ها خیلی به مذاکرات هسته‌‌‌ای خوش‌بین هستند و همین امر باعث شده طرف مقابل از شرایط سوءاستفاده کند.

آصفری تأکید کرد: متأسفانه این افراد خوش‌بین به مذاکرات، چشم و گوششان را نسبت به رفتارهای طرف مقابل بسته‌اند و همین امر موجب شده آنان اینگونه با ما رفتار و ساختمان متعلق به جمهوری اسلامی ایران را به نفع خودشان مصادره کنند.

وی در پایان با انتقاد از عدم دسترسی ایران به دارایی‌های آزاده شده خاطرنشان کرد: ما در عمل اتفاقی در زمینه پول‌های آْزادشده نمی‌بینیم، اگر دولت واقعاً حقیقت را می‌گوید اعلام کند که این پول‌ها هم‌اکنون وارد کشور شده است یا نه، شاید دولت مردم و نمایندگان مجلس را نامحرم می‌داند که اعلام نمی‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها