امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۴:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77977
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 152
امیر رحمان اکبرآبادی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: یکی از اقداماتی که امروز بایستی کشورها و نیروهای مسلح انجام دهند بحث ...

امیر رحمان اکبرآبادی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: یکی از اقداماتی که امروز بایستی کشورها و نیروهای مسلح انجام دهند بحث بازدارندگی است و در حال حاضر نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران با اقتدار و توانمندی که دارد بازدارندگی می‌کند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر با انسجام و اتحادی که بین نیروهای مسلح، ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران وجود دارد از توان بازدارندگی بالقوه و بالفعل برخوردار بوده و با درایت و تیزهوشی مقام معظم رهبری به عنوان فرمانده کل قوا قطعا این بازدارندگی ایجاد شده است.

اکبرآبادی متذکر شد: مرزهای جمهوری اسلامی ایران که در بیشتر آن‌ها ناامنی‌های بالقوه و بالفعل وجود دارد خوشبختانه در منطقه صفر مرزی امن‌ترین منطقه را خواهیم داشت که از وجود و حضور نیروهای مقتدر و توانمند است.

وی افزود: حضور نیروها در گستره جغرافیایی ایران، انجام رزمایش‌ها و نشان دادن توان خود به دشمن نوعی بازدارندگی بوده و محصول این بازدارندگی امنیت پایدار است.

فرمانده تیپ 41 پیاده ارتش یادآور شد: 29 فروردین جمعه در بلوار امامت شاهد نمایش چتربازی نیروهای ویژه هوابرد و سقوط آزاد بوده و رژه خودرویی و موتوری در ساعت 9 صبح برگزار می‌شود.
انتهای پیام/61005/خ20/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها