امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77981
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 25
حجت‌الاسلام والمسلمین محی‌الدین بهرام محمدیان، معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

حجت‌الاسلام والمسلمین محی‌الدین بهرام محمدیان، معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: در سال تحصیلی جدید تغییراتمان برای کتاب‌های پایه چهارم ابتدایی و پایه هشتم است که این کتاب‌ها همسو با برنامه درسی ملی تولید می‌شود.

وی اضافه کرد: در سال گذشته نیز کتاب‌هایی را تولید کرده بودیم که امسال نسبت به رفع اشکال و نقد آنها اقدام می‌کنیم که این کتاب‌ها در پایه‌های دوم، سوم و ششم ابتدایی و هفتم هستند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان گفت: در حال حاضر کتاب‌هایی که برای سال تحصیلی جدید، بدون تغییر هستند، چاپ شده‌اند و کتاب‌های جدیدالتألیف، خرداد ماه زیر چاپ می‌رود که امیدواریم بتوانیم مرداد ماه از زیر چاپ در آوریم و شهریور ماه، طبق روال توزیع شود.

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی افزود: مجموعه کتاب‌ها با احتساب کتاب‌های کار و کتاب‌های راهنمای معلم، 1190 عنوان است که 120 میلیون جلد می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها