امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۹:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77982
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 46
بهرامعلی خلیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خدابنده اظهار داشت: شخص ناشناسی که با کرایه کردن خودروها از شهر قیدار به مقصد روستاهای خدابنده از ...

بهرامعلی خلیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خدابنده اظهار داشت: شخص ناشناسی که با کرایه کردن خودروها از شهر قیدار به مقصد روستاهای خدابنده از رانندگان زورگیری می‌کرد؛ توسط نیروهای انتظامی دستگیر و روانه زندان شد.

وی افزود: در ساعت 22 شب 24 فروردین فردی با 110 تماس گرفته و موضوع را اطلاع می‌دهد که ماموران آگاهی و کلانتری 11 این موضوع را بررسی و در کمتر از 24 ساعت فرد مورد نظر دستگیر می‌شود.

این مسئول ادامه داد: فرد متهم با پیشنهاد کرایه بالا خودروها را به روستاها ‌برده و با توجه به اشرافیت کامل به منطقه از مسیر اصلی منحرف و با سلاح سرد و سرنگی که پر از اسید بوده راننده را ترسانده و اقدام به زورگیری می‌کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده تصریح کرد: فرد متهم اعتراف کرد که علاوه بر این راننده، سه راننده دیگر را کرایه و با زور از آنها مقداری پول، گوشی تلفن همراه گرفته است که با هماهنگی قضایی وی در منزل خویش با آلات و ادوات جرم دستگیر و روانه زندان شد.

خلیلی به رانندگان توصیه کرد، در موارد مشابه این اتفاق خونسردی خود را حفظ و موضوع را سریعاً به 110 اطلاع دهند و با پیشنهاد کرایه بیشتر گرفتار افراد فرصت‌طلب نشوند.

انتهای پیام/2308/ن20/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها