امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77983
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 55
نعمت احمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: با بررسی‌های به عمل آمده در حال حاضر 21 امامزاده در شهرستان طارم وجود دارد. وی با ...

نعمت احمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: با بررسی‌های به عمل آمده در حال حاضر 21 امامزاده در شهرستان طارم وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه اداره اوقاف طارم در راستای توسعه امامزادگان اقدامات مختلفی را در طول سال انجام می‌دهد، اضافه کرد: نصب ضریح برای امامزادگان، ساخت راه مناسب برای امامزاده و همچنین توسعه فضای امامزاده از جمله اقداماتی است که طی سنوات قبل توسط اوقاف انجام شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طارم همچنین با اشاره به توسعه فضای سبز اطراف امامزادگان افزود: این اقدام نیز در راستای توسعه فضای سبز و کاهش آلودگی هوا صورت می‌گیرد.

این مسئول با بیان اینکه توسعه فضای سبز امامزادگان کمک شایانی به جذب گردشگران بیشتر می‌کند، تصریح کرد: در حال حاضر نیز که به فصل تابستان و ایام حضور گردشگران در مکان‌های تفریحی به ویژه امامزادگان نزدیک می‌شویم، توسعه فضای سبز کمک شایانی به حضور گردشگران می‌کند.

احمدی با بیان اینکه اخیراً نیز اداره اوقاف طارم 500 اصله نهال توت در امامزادگان این شهرستان برای کاشت در اطراف بقاع توزیع کرده است، اظهار داشت: این اقدام در راستای توسعه فضای سبز امامزادگان انجام شده است.

وی در ادامه گزارشی از اقدامات عمرانی انجام شده در امامزادگان طارم نیز ارائه کرد و گفت: خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته تعداد گردشگران مذهبی حضور یافته در جوار بقاع متبرکه این شهرستان هر سال نسبت به سال قبل از آن افزایش پیدا می‌کند.

انتهای پیام/73005/ی20/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها