امروز : پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 29
۱۹:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77985
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 18
ابوالقاسم جراره در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: تمام اعضای فراکسیون جوانان مجلس دغدغه جوانان و موضوعاتی مانند ازدواج و اشتغال جوانان را دارند ...

ابوالقاسم جراره در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: تمام اعضای فراکسیون جوانان مجلس دغدغه جوانان و موضوعاتی مانند ازدواج و اشتغال جوانان را دارند اما متأسفانه فراکسیون جوانان مجلس آنگونه که باید در این زمینه‌ها ورود پیدا نکرده است.

وی ادامه داد: بحث اشتغال و ازدواج جوانان از جمله مباحثی است که در الگوی اقتصاد مقاومتی می‌توان بر روی این موضوعات نیز تکیه کرد و تمام اعضای فراکسیون جوانان نیز نه در قالب این فراکسیون اما در فراکسیون‌های دیگر این مباحث را پیگیری می‌کنند.

این عضو فراکسیون جوانان خاطرنشان کرد: ما از ابتدا هم اعتقاد داشتیم که ادغام دو حوزه ورزش و جوانان باعث می‌شود تا موضوع جوانان به حاشیه رانده شود همانطور که هم اکنون نیز وزیر ورزش و جوانان بیشتر دغدغه ورزش را دارد و به مباحث جوانان توجه ویژه‌ای ندارد.

جراره اظهار داشت: ورزش گوشه‌ای از دغدغه جوانان است اما چون حاشیه‌های زیادی دارد باعث می‌شود مسائل مهمی که اهمیت آنها به مراتب بیشتر از ورزش است مانند هویت جوانان، اشتغال، ازدواج و اوقات فراغت آنها تحت الشعاع قرار گیرد.

وی ادامه داد: شاید بتوان گفت از ابتدا این ادغام کار درستی نبود و باید سازمانی مستقل با سازوکارهای قوی‌تر و ضمانت اجرایی جدی تر در حوزه جوانان ایجاد شود تا شاهد اقدامات اساسی در این زمینه باشیم اما هم اکنون حوزه جوانان تنها در قالب یک معاونت که اقدامی را نیز انجام نمی‌دهد گنجانده شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار