امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۴:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77991
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، یازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران با محوریت روابط عمومی، فناوری ارتباطات و شبکه های اجتماعی 9 مهر 1393 در ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، یازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران با محوریت روابط عمومی، فناوری ارتباطات و شبکه های اجتماعی 9 مهر 1393 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می شود.

این کنفرانس که با حضور اساتید و چهره های برتر روابط عمومی، علوم ارتباطات و فناوری اطلاعات تشکیل می شود، به بحث و تبادل نظر و نمایش چالش ها، موفقیت ها، و مقابله با برخی از مسائل موجود و در حال ظهور پیش روی صنعت روابط عمومی می پردازد.

این کنفرانس رویکردی استراتژیک به روابط عمومی دو (PR.02) دارد که طی آن بر برخی موارد نظیر همکاری و رهبری برای حضور موثر و موفقیت روابط عمومی ها در رسانه های جدید خواهد پرداخت. مسائلی از قبیل آخرین روندها و تکنیک های داستانسرایی دیجیتال و تغییرات ارتباطات، روابط مشتری و مخاطب، شهرت برند و مدیریت اعتبار، استفاده از رسانه های اجتماعی در بخش های مختلف روابط عمومی و تهیه استراتژی های یکپارچه روابط عمومی در فضای آنلاین مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

رسانه های جدید امروز به یک میدان مهم در تقاطع روابط عمومی و ارتباطات تبدیل شده است. این کنفرانس بر آن است که به گسترش اطلاعات و فناوری های نوین و نحوه اثرگذاری آن بر روابط عمومی بپردازد.

انتهای پیام/
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   

یازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران.docx
 
   
 
   
 
   
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها