امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۶:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77999
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 21
علی گرانمایه‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به تبعات منفی استفاده بدون کنترل از ابزارهای جدید ورود به شبکه‌های مجازی اظهار داشت: تبعات ...

علی گرانمایه‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به تبعات منفی استفاده بدون کنترل از ابزارهای جدید ورود به شبکه‌های مجازی اظهار داشت: تبعات منفی ورود بدون کنترل به شبکه‌های مجازی، کم کم در جامعه مشخص می‌شود.

کارشناس علوم ارتباطات افزود: هم‌اکنون بسیاری از پرونده‌های اختلافات خانوادگی، نشأت گرفته از ورود بی‌حد افراد جامعه در شبکه‌های مجازی است.

وی یادآور شد: هم‌اکنون بسیاری از افراد در محتوای ایمیل همسران خود دقت می‌کنند و همین مسأله بر اختلافات خانوادگی دامن زده است.

این کارشناس علوم ارتباطات بیان داشت: فضای مجازی و اینترنت علاوه بر اینکه تبعاتی را برای خانواده به همراه دارد، فضای کار را نیز تغییر داده است.

به گفته گرانمایه‌پور در حال حاضر بسیاری از ادارات، اینترنت را در اختیار کارمندان خود قرار داده‌اند اما کارمندان در ساعات کاری بعضاً فعالیت‌های شخصی انجام می‌دهند که از جمله می‌توان به چت کردن اشاره کرد.

این کارشناس علوم ارتباطات خاطرنشان کرد: فضای مجازی ارزش‌های فرهنگی، اجتماعی و فردی را تغییر داده است، ضمن آنکه متأسفانه آسیب‌های ناشی از فضای مجازی در کشور ما بیشتر است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها