امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78001
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس احمد مسجد‌جامعی در ادامه تهران‌گردی خود در سال جاری از منطقه 7 بازدید کرد. رضا نگهبان شهردار منطقه 7 و جمعی از ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس احمد مسجد‌جامعی در ادامه تهران‌گردی خود در سال جاری از منطقه 7 بازدید کرد.

رضا نگهبان شهردار منطقه 7 و جمعی از اعضای شورایاری‌ها، مسجد‌جامعی را در این بازدید همراهی کردند.

رئیس شورای شهر تهران پس از صرف صبحانه در یکی از دیز‌ی‌سراهای چهار راه قصر بازدید خود را از باغ‌های فرسوده در محله نظام‌آباد منطقه 7 آغاز کرد.

وی در حاشیه بازدید از بافت‌های فرسوده نظام آباد به شهردار منطقه 7 تاکید کرد که باید قیمت‌های واحد‌های مسکونی و منازل اهالی محل بر اساس عرف منطقه خریداری شود و اجحافی به شهروندان نشود.

وی تصریح کرد: شهرداری منطقه موظف است پیگیری‌های لازم را برای پرداخت حق و حقوق شهروندان انجام دهد.

نگهبان شهردار منطقه 7 نیز با اشاره به اینکه در 6 ماه گذشته بالغ بر 50 میلیارد تومان برای خرید بافت‌های فرسوده پرداخت شده است گفت: شهرداری منطقه به این موضوع تاکید ویژه‌ای را دارد و این آمادگی وجود دارد که بافت‌های فرسوده را بر اساس قیمت عرف منطقه خریداری کند.

نگهبان با اشاره به خریداری شدن واحد‌های مسکونی در طرح بزرگراه امام علی گفت: تمامی مطالبات در این بخش به شهروندان پرداخت شده است و شهرداری منطقه ریالی در این زمینه بدهکار نیست.

شهردار منطقه 7 با اشاره به برخی از جابجایی‌های مساجد در اجرای پروژه امام علی گفت: بنا داریم به جای این مساجد چند مجموعه فرهنگی وسیع بسازیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا اطلاعی از سرمایه‌گذاری مجتمع تیراژه دارد یا خیر گفت: بنده در این خصوص بی‌اطلاع هستم.

به گزارش فارس احمد مسجد‌جامعی در ادامه از دیگر بخش‌های محله نظام آباد بازدید کرد.

رئیس شورای شهر تهران سپس در فدراسیون و مجموعه ورزشی و فرهنگی ناشنوایان حاضر شد و دقایقی را با آنان به گفت‌وگو پرداخت. در همین راستا برخی از پیشکسوتان فوتبال ناشنوایان با اشاره به حضور رئیس شورای شهر تهران در این مجموعه ورزشی گفتند ما مشکلاتی را در بخش معیشتی و درمانی داریم که امیدواریم شورای شهر تمهیداتی را برای خانواده ورزشی ناشنوایان انجام دهد.

رئیس شورای شهر تهران نیز با اشاره به مشکلات و موانع مطرح شده از سوی تیم فوتبال ناشنوایان وعده داد که با حمایت سازمان تربیت بدنی و راه‌اندازی صندوق حمایت از پیشکسوتان مشکلات این افراد را برطرف کند.

به گزارش فارس کلیسای شرق آشوری حضرت مریم مقصد بعدی رئیس شورای شهر تهران در تهران‌گردی امروز بود.

وی در حاشیه بازدید از این مجموعه خاطرنشان کرد: شورای شهر به زودی خیابانی را تحت عنوان شهدای آشوری در شهر تهران نامگذاری خواهد کرد.

وی همچنین از شهردار منطقه 7 خواست که با همکاری انجمن کلیسای شرق آشوری حضرت مریم تغییراتی را در این کلیسا انجام دهند.

به گزارش فارس رئیس شورای شهر تهران سپس از تعدادی از سوله‌های مجاور زندان قصر بازدید کرد و گفت: شورای شهر بنا دارد با همکاری شهرداری تهران تماشاخانه قصر را در این سوله‌های مخروبه بسازد.

وی افزود: طی ماه‌های آینده کلنگ‌زنی تماشاخانه قصر با سالن‌های چند‌منظوره زده خواهد شد چرا که شورای شهر اعتقاد دارد باید فضاهای فرهنگی و هنری برای شهروندان ایجاد شود.

به گزارش فارس رئیس شورای شهر تهران در ادامه از درمانگاه ارتش، خاک‌نگار مقدم، منزل استاد نوری، موزه عکس‌خانه شهر بازدید کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها