امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۲۲:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7803
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۳
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله صدیقی امام جمعه موقت تهران در مراسم ختم محمود مرتضایی طی سخنانی گفت: ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله صدیقی امام جمعه موقت تهران در مراسم ختم محمود مرتضایی طی سخنانی گفت: منحرفان و فتنه‌گران مشکلات اعتقادی دارند.

وی با بیان اینکه 34 سال در این کشور انتخابات برگزار شده است، تصریح کرد: اما امروز عده‌ای به دنبال ایجاد چالش در صحنه انتخابات هستند.

امام‌ جمعه موقت تهران اضافه کرد: این افراد گیر اعتقادی، عشق به قدرت دارند و همین موضوعات آنها را بی‌دین، بی‌عاطفه، بی‌رحم کرده است.

صدیقی با اشاره به حوادث سوریه تصریح کرد: همین تروریست‌هایی که امروز در سوریه مردم را می‌کشند اگر در سال 88 در ایران جنگ داخلی به وجود می‌آمد مردم را می‌کشتند.

امام جمعه موقت تهران همچنین تأکید کرد: فتنه‌گران منتظرند تا دری به تخته بخورد تا از شرایط پیش آمده سوءاستفاده کنند. اما مردم دل‌داده به اهل بیت با بصیرت مقابل آنها ایستاده‌اند که اگر این ایستادگی نبود کشور دچار آسیب می‌شد.

وی در ادامه با اشاره به یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری اظهار داشت: امروز در آستانه حماسه‌ای بزرگ قرار داریم و مردم بایستی در این صحنه حضور پیدا کنند همانطوری که یاران امام حسین(ع) در کربلا در کنار امام حسین ایستادند و همین عشق به ولایت است که ما را نگه داشته است.

وی در پایان تصریح کرد: برخی آخوندهای دین به دنیا فروش و نان به نرخ روز خورد اهمیتی به وحدت مردم نمی‌دهند؛ باید بر وحدت مردم تکیه شود و اگر به رهنمودهای مقام معظم رهبری مو به مو عمل کنیم دچار هیچ بحران و گرفتاری نخواهیم شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها