امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۷:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78046
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی گزارش داد که خانواده‌های قربانیان حادثه غرق شدن کشتی مسافربری با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی گزارش داد که خانواده‌های قربانیان حادثه غرق شدن کشتی مسافربری با برگزاری تجمع، اعتراض خود را عملکرد دولت، خدمه کشتی غرق شده و نیروهای امدادگر اعلام کردند.

خانواده‌های قربانیان با اشاره به عملکرد ضعیف دولت کره جنوبی و ناتوانی امدادگران در کشف اجساد و نجات بازماندگان این حادثه، کاپیتان و خدمه را به ترک زودهنگام کشتی حادثه دیده متهم کرده‌اند.

کشتی مسافری غرق شده کره جنوبی که روز چهارشنبه گذشته دچار سانحه شد، حامل 457 مسافر و خدمه و از جمله 325 دانش آموز دبیرستانی بوده است.

در حال حاضر دهها گروه امداد و نجات و غواصان کره‌ای در تلاش برای یافتن اثری از سایر سرنشینان این کشتی که امکان دارد هنوز زنده باشند هستند. با این حال به گفته گارد ساحلی، انتظار می‌رود که تعداد قربانیان این حادثه بسیار بیش از گمانه زنی‌های فعلی باشد.امدادگران تاکنون موفق به نجات 161 نفر شده‌اند.

این درحالیست که شرایط بد آب و هوا عملیات جست‌وجو را با مشکل مواجه کرده است. روز گذشته 3 غواص که برای نجات مسافران به درون آب رفته بودند گرفتار طوفان شده و قایقهای ماهیگیری آنها را نجات داده اند.
انتهای پیام/ک.ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها