امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7807
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۴
تعداد بازدید: 81
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اطلاعیه حزب موتلفه اسلامی درباره موضع این حزب راجع به نامزدهای ریاست جمهوری به شرح ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اطلاعیه حزب موتلفه اسلامی درباره موضع این حزب راجع به نامزدهای ریاست جمهوری به شرح زیر است:‌
در روزهای اخیر مطالب مختلفی در قالب تحلیل و خبر مبنی بر نظر حزب موتلفه اسلامی راجع به نامزدهای ریاست جمهوری منتشر شده که در این مورد پس از کسب نظر دبیر کل حزب به نکات ذیل اشاره می‌نماید:
1- حزب موتلفه اسلامی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مواضع اش را از سوی دبیر کل و یا بیانیه رسمی اعلام خواهد کرد و همانگونه که در روز یکشنبه  مورخ 22/02/92 از سوی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی اعلام شد این حزب پایبند به توافقات در فرآیند تصمیم‌گیری اصولگرایان است.
2- حزب موتلفه اسلامی تمام تلاش خود را برای به وحدت رسیدن اصولگرایان انجام خواهد داد و گزینه نهایی اصولگرایان را تبلیغ خواهد کرد.
3- اظهار نظر برخی از اعضای این حزب در روزهای اخیر موضع گیری رسمی حزب موتلفه اسلامی نبوده بلکه نظر شخصی آن افراد است.
4- حزب موتلفه اسلامی نظر نهایی خود را پس از اعلام نظر شورای نگهبان در خصوص تائید صلاحیت نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام خواهد کرد.
روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها