امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۷:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78074
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در دیدار محسن پاک‌آیین سفیر ایران در جمهوری آذربایجان با وزیر اقتصاد و صنایع این کشور و رئیس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در دیدار محسن پاک‌آیین سفیر ایران در جمهوری آذربایجان با وزیر اقتصاد و صنایع این کشور و رئیس آذری کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و جمهوری آذربایجان، دو طرف آمادگی خود را برای برگزاری اجلاس دوره‌ای این کمیسیون اعلام کردند.

در این ملاقات «شاهین مصطفی اف» وزیر اقتصاد و صنایع جمهوری آذربایجان که اخیرا از سوی الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان به عنوان رئیس آذری کمیسیون مشترک اقتصادی انتخاب شده، با اشاره به ظرفیت‌ها و امکانات فراوان همکاری بین دو کشور، آمادگی طرف آذری را برای برگزاری اجلاس این کمیسیون اعلام کرد.

سفیر ایران در جمهوری آذربایجان نیز ضمن تبریک به وزیر اقتصاد و صنایع جمهوری آذربایجان از دقت نظر و سرعت عمل دولت جمهوری آذربایجان در تعیین ترکیب جدید اعضای کمیسیون مشترک اقتصادی تقدیر و تشکر کرد و این اقدام را اولین دستاورد سفر اخیر رئیس جمهوری آذربایجان به کشورمان ارزیابی کرد.

وی همچنین با اشاره به مشخص شدن ترکیب هیأت ایرانی کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور و تعیین محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران به عنوان رئیس ایرانی این کمیسیون، ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک شاهد برگزاری اجلاس کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور و نتایج مثبت آن باشند.

روسای جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان در جریان سفر اخیر الهام علی اف به تهران با اشاره به ظرفیت‌ها و امکانات زیاد برای همکاری‌های دو کشور، بر ضرورت توسعه همکاری‌ها در قالب کمیسیون مشترک تاکید کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها