امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۰:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78123
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 42
هادی منوری دبیر کنگره شعر و نثر ادبی «آرامش، بهاری فاطمی» درگفت و گو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس در توضیح اولین دوره برگزاری این کنگره عنوان کرد: ...

هادی منوری دبیر کنگره شعر و نثر ادبی «آرامش، بهاری فاطمی» درگفت و گو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس در توضیح اولین دوره برگزاری این کنگره عنوان کرد: ما هر سال از روز شهادت حضرت فاطمه زهرا تا سالروز ولادت با سعادت دخت نبی مکرم اسلام (ص) این کنگره را برگزار می‌کنیم.

وی از بهروز افخمی، نادر طالب زاده، علیرضا قزوه، محمود اکرامی، عبدالجواد موسوی و ... به عنوان مهمانان مراسم اختتامیه اولین کنگره شعر و نثر ادبی «آرامش، بهاری فاطمی» نام برد و افزود: با توجه به زادروز محمدحسین جعفریان شاعر، مستندساز و مجاهد نستوح کشورمان در این مراسم از وی تجلیل به عمل خواهد آمد.

منوری بیان کرد: در اولین برنامه که با همکاری اداره اوقاف، اداره ارشاد استان، و حوزه هنری برگزار می‌شود ارگان هایی مثل سازمان فرهنگی هنری شهرداری، بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس، روزنامه کیهان، روزنامه خراسان، شرکت دارند.

بنابراین گزارش اختتامیه اولین کنگره شعر و نثر ادبی «آرامش، بهاری فاطمی» شنبه 30 فروردین ماه ساعت 19.30 در تالار نور استان مشهد برگزار می‌شود و همچنین از برندگان این کنگره تجلیل به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام/و
 
برچسب ها:
آخرین اخبار