امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۵:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78130
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۴۳
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری العهد، «شیخ عیسی قاسم»، رئیس شورای اسلامی علمای بحرین در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری العهد، «شیخ عیسی قاسم»، رئیس شورای اسلامی علمای بحرین در خطبه‌های نماز جمعه منطقه الدراز در غرب منامه تصریح کرد که هدف از اخراج آیت الله

حسین النجاتی از کشور و واداشتن آن به این امر، رساندن این پیام به مردم بحرین است که بقای شما در کشور و به رسمیت شناخته شدن شهروندی شما توسط حکومت وابسته به سیاست‌های اتخاذ شده حکومت و برآوردها و پیش بینی‌های آن است و در غیر این صورت شما بیگانگانی بیش در کشور نیستید.

شیخ قاسم پافشاری حکومت بر اخراج شیخ النجاتی از کشور را به معنای بستن درب هرگونه تلاش جدی برای خارج کردن کشور از بحرانی است که در آن گرفتار آمده است.

وی به همین منظور در سطح داخلی از افرادی که دارای وجدان آگاه و بیدار هستند و از حقوق بشر دفاع می‌کنند، خواست به مقابله با این اقدام ظالمانه بپردازند که تمام عرف‌های بین المللی را زیر پا می‌گذارد.

شیخ عیسی قاسم همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از سازمان‌ها و نهادهای بین المللی مدافع حقوق بشر خواست به مقابله با این اقدام حکومت بحرین بپردازند.

وی تاکید کرد که مردم بحرین تسلیم این اقدام حکومت بحرین و اخراج شیخ النجاتی از کشور نخواهند شد.

شیخ عیسی قاسم در پاسخ به اظهارات اخیر وزیر کشور بحرین که مدعی شده بود، در بحرین شکنجه وجود ندارد، گفت:‌ چگونه می‌توان این سخن را پذیرفت درحالی‌ که حکومت بحرین از بازدید نماینده ویژه سازمان ملل در امور شکنجه از زندان‌های کشور امتناع می‌کند.

وی ادامه داد: چگونه می‌توان این سخن را پذیرفت در حالی‌که حکومت بارها از اجرای توصیه‌های کمیته بسیونی طفره رفته است. در صورتی‌که خواسته‌های مردم بحرین برای اصلاح فراگیر جدی است و این تنها راه حل موجود برای پایان دادن به بحران حاکم بر کشور است.

انتهای پیام/ز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها