امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۲۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7814
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۴
تعداد بازدید: 100
به گزارش فارس به نقل از تامزهاردویر،مایکروسافت از ماه نوامبر به این سو بارها خدمات جیمیل را مسخره کرده و گوگل را به نقض حریم شخصی کاربران متهم کرده ...

به گزارش فارس به نقل از تامزهاردویر،مایکروسافت از ماه نوامبر به این سو بارها خدمات جیمیل را مسخره کرده و گوگل را به نقض حریم شخصی کاربران متهم کرده بود. این شرکت در تازه ترین اقدام دو اگهی تبلیغاتی در مورد خدمات اسناد گوگل و سرویس مشابه آن در مایکروسافت یعنی آفیس 365 منتشر کرده است.

آگهی اول " سرویس اسناد گوگل ارزش شرط بندی ندارد" نام دارد و در آن به کاربران هشدار داده شده که خطر نکنند و فایل های آفیس را در قالب سرویس های گوگل به کار نگیرند، زیرا مایکروسافت که خود طراح آفیس است می داند چگونه باید استفاده بهینه از فایل های آفیس را ممکن کند اما گوگل چنین توانایی و قابلیتی ندارد.

از سوی دیگر در این فایل ها اطلاعات با ارزش شخصی وجود دارد و به ادعای مایکروسافت، گوگل شرکت قابل اعتمادی نیست و نباید اطلاعات یاد شده را در اختیار آن قرار داد. مایکروسافت همچنین هشدار داده که استفاده از خدمات اسناد گوگل برای باز کردن فایل ها ممکن است منجر به از دست دادن بخشی از اطلاعات شود.

در آگهی دوم هم هشدار داده شده که استفاده از خدمات اسناد گوگل منجر به کاهش بهره وری افراد می شود، زیرا امکانات آن برای تعامل مناسب نیست و بر خلاف آفیس 365 از برخی ویژگی ها مانند Power Pivot، SmartArt، واترمارک، ویرایش تصاویر و .... برخودار نیست.
انتهای پیام/م
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار