امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78140
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۴۳
تعداد بازدید: 47
قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی و نائب رئیس هیأت تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان ...

قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی و نائب رئیس هیأت تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه در تلاشیم گزارش تحقیق و تفحص ظرف یکی دو هفته اخیر آماده شود، گفت: تلاشمان بر این است که ظرف یکی دو هفته گزارش آماده شده و آن را به هیأت رئیسه تحویل دهیم.

وی با بیان اینکه دوستان تحقیق و تفحص کننده از دانشگاه آزاد سؤالاتی در خصوص دانشگاه آزاد داشتند، تصریح کرد: تحقیق و تفحص کنندگان برای یافتن پاسخ سؤالاتشان تحقیق را ارائه کردند که پس از تصویب اقدامات آغاز شد.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در همین زمینه گفت: اگر در گزارشات تخلفاتی وجود داشته باشد در جهت اصلاحش پیشنهاداتی ارائه و در صورت نیاز گزارش به قوه قضائیه ارسال خواهد شد.

وی با انتقاد از همکاری مسئولان دانشگاه آزاد در جهت تحقیق و تفحص، اظهار داشت: مباحثی مربوط به تحقیق و تفحص با زحمت دنبال شد؛ یکی از مشکلات ما به رغم نامه رئیس محترم کمیته، حوزه هیأت امنابود که اجازه تحقیق و تفحص را نداند.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری خانه ملت افزود: در این زمینه در جلسه با آقای میرزاده از وی سؤال کردیم که آقای میرزاده از خود سلب مسئولیت کرده و گفت که به من ارتباطی ندارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها