امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۰۹:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78181
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۸
تعداد بازدید: 49
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری تلویزیون «المنار»، آیت الله «عیسی قاسم» رهبر شیعیان بحرین در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد امام صادق (ع) منامه گفت: ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری تلویزیون «المنار»، آیت الله «عیسی قاسم» رهبر شیعیان بحرین در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد امام صادق (ع) منامه گفت: هدف از تهدید شیخ «النجاتی» نماینده آیت الله سیستانی در بحرین به اخراج اجباری از کشورش ارسال این پیام به همه آحاد ملت است که «ابقای مقبولیت حق شهروندی هر کدام از شما (عدم لغو تابعیت شما) ، مرهون سیاست و رویکردهای آن است. بنابراین شما در وطن خودتان غریب هستید».

وی تداوم حملات قلع و قمع از سوی منامه را بستن همه راه‌ها در مقابل تلاش‌های جدی به منظور از بحران جاری در بحرین توصیف کرد.

شیخ قاسم در پاسخ به ادعای وزیر کشور رژیم آل خلیفه مبنی بر نبود شکنجه در داخل زندان‌ها گفت: چگونه ممکن است که نبود شکنجه در زندان‌ها و بازداشتگاه‌ها را بپذیریم در حالی که منامه به گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور شکنجه اجازه بازدید از زندان‌ها را نمی‌دهد؟ چگونه می‌توان مواضع مسئولان مبنی بر اجرای بندهای کمیته حقیقت یاب (بسیونی) را پذیرفت درحالی که همچنان اخباری مبنی اخراج کارکنان می‌شنویم و مساجد را ویران می‌بینم.. و بازداشت‌ها و قلع و قمع تظاهرات نیز ادامه دارند.
انتهای پیام/+.ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها