امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۹:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78185
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۸
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرگزاری فارس، سردار سیدمحمد باقرزاده فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: به پاس مقام مادر به ویژه مادر شهیدان ...

به گزارش خبرگزاری فارس، سردار سیدمحمد باقرزاده فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: به پاس مقام مادر به ویژه مادر شهیدان فرید و مجید ابوطالبی که اخیراً پس از سال‌ها چشم انتظاری، محل تدفین فرزند عزیزش (مجید) در کهف الشهدای تهران شناسایی و مشخص شد. باتوجه به رنج‌ها و کسالت‌های این مادر دل شکسته، ترتیبی داده شود تا فرد دیگری به جای آقای حمید ابوطالبی (برادر شهیدان فرید و مجید ابوطالبی) به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل تعیین و اعزام گردد تا بلکه از این طریق و در آستانه‌ی روز مادر، هدیه‌ای به این مادر بزرگوار و سرافراز که همه‌‌ی ما مدیون چنین مادران دلاوری هستیم ، داده شود.

وی ادامه داد: تردیدی نداریم که ثبات عقیده و التزام عملی آقای حمید ابوطالبی به خط امام راحل(ره) و رهبری فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای(مد ظله العالی) موجب شد تا دولت آمریکا با اشکال‌تراشی‌های مغرضانه خود،‌ مانع از ورود آقای حمید ابوطالبی به آمریکا شود. بدیهی است این تخلف آشکار دولت آمریکا در جایگاه خاص خود، از طریق دستگاه دیپلماسی کشورمان قابل پیگیری و مطالبه قانونی است.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار