امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۸:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78201
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۴۳
تعداد بازدید: 102
فاطمه گودرزی در گفت‌گو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: براساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی طی 24 ساعت آینده در برخی مناطق سواحل دریای خزر، دامنه‌های ...

فاطمه گودرزی در گفت‌گو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: براساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی طی 24 ساعت آینده در برخی مناطق سواحل دریای خزر، دامنه‌های شرقی البرز، شمال شرق، شرق و جنوب شرق کشور افزایش ابر، وزش باد، رگبار پراکنده و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود که به تدریج از مقدار ابرها در این مناطق کاسته خواهد شد.

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: پیش‌بینی می‌شود که فردا  در جنوب شرق و شرق کشور افزایش ابر و در ساعات بعد از ظهر بارش پراکنده و وزش باد در مناطق مزبور رخ دهد.

وی یادآور شد: از اواخر وقت فردا با ورود یک سامانه بارشی در شمال غرب و غرب کشور ابرناکی، رگبار و رعد و برق شروع شده و به‌تدریج در روز دوشنبه دامنه‌های جنوبی البرز و سواحل دریای خزر را نیز فرا می‌گیرد.

گودرزی بیان داشت: این وضعیت روز سه شنبه علاوه بر مناطق ذکر شده، در دامنه‌های مرکزی و جنوبی زاگرس، برخی مناطق جنوب غرب و نواحی مرکزی و به تدریج شمال شرق و شرق کشور نیز رخ خواهد داد.

به گفته این کارشناس سازمان هواشناسی، در دو روز آینده خلیج فارس به سبب وزش باد شدید مواج پیش بینی می‌شود.

وی درباره شرایط جوی تهران گفت: آسمان تهران امروز نیمه ابری همراه با بارش پراکنده باران خواهد بود که پیش‌بینی می‌شود تا اواخر وقت امروز به تدریج شاهد کاهش ابر باشیم.

گودرزی با اشاره به وزش باد در پایتخت، خاطرنشان کرد: بیشینه و کمینه دمای هوای تهران طی امروز برابر 26، 16 و فردا  27 و 17 پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها