امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۶:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78219
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۵۹
تعداد بازدید: 119
عبدالناصر همتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز مدیران عامل بانک‌های دولتی با وزیر ...

عبدالناصر همتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز مدیران عامل بانک‌های دولتی با وزیر اقتصاد و دارایی، اظهارداشت: در این جلسه تصمیم بر این شد که از طریق تقویت «صندوق مشترک توسعه بازار سرمایه» از بورس حمایت شود.

وی در پاسخ به این سوال که چه میزان اعتبار برای این منظور در نظر گرفته شده است،‌گفت: رقم قابل توجهی تزریق خواهد شد و با توجه به اینکه بازار، ‌سهام ارزنده‌ای دارد با خرید آنها توسط صندوق، نگرانی‌های به وجود آمده برای سهامداران برطرف می‌شود.

مدیرعامل بانک ملی با بیان اینکه با افزایش منابع این صندوق، سهام‌ خریداری خواهد شد، افزود: بانک‌های ملی، تجارت، ملت، سپه و همچنین بیمه مرکزی و بیمه ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار از نهادهای عضو این صندوق هستند.

وی با بیان اینکه دیگر بانک‌ها در این صندوق عضو نیستند، از تاکید طیب‌نیا وزیر اقتصاد و دارایی بر تقویت و حمایت از بازار سرمایه خبر داد و تصریح کرد: حمایت از بازار سرمایه هدف اصلی صندوق مشترک توسعه بازار سرمایه است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها