امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۲۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7825
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۴
تعداد بازدید: 63
حمید رنجبر در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در شرق استان تهران اظهار کرد: در این حادثه که ساعت 4 و 30 دقیقه صبح امروز در سرازیری منطقه امین‏آباد فیروزکوه ...

حمید رنجبر در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در شرق استان تهران اظهار کرد: در این حادثه که ساعت 4 و 30 دقیقه صبح امروز در سرازیری منطقه امین‏آباد فیروزکوه نرسیده به تونل دلی‏چای رخ داد، اتوبوس مسافربری که از گنبد به سمت تهران در حال حرکت بود، با کوه برخورد کرد و سپس واژگون شد.

وی تصریح کرد: تخطی از سرعت مطمئنه از سوی راننده خودرو و لغزندگی جاده که بر اثر بارش‏های شدید باران در همان شب حادث شده بود، برخورد اتوبوس با کوه و واژگونی آن را رقم زد.

رنجبر خطاب به رانندگان خودروهای عمومی اعم از اتوبوس‏ها، مینی‏بوس‏ها و سواری‏های خطی هشدار داد: در مواقع وقوع بارندگی با سرعت مطمئنه حرکت کنند و از عجله و شتاب بپرهیزند.

وی همچنین یادآور شد: رانندگان قبل از حرکت حتماً از سلامت ترمزها اطمینان حاصل کنند.

گزارش فارس حاکی است؛ در این حادثه 17 نفر از مسافران به بیمارستان امام خمینی فیروزکوه منتقل شدند که به جز یک مورد فوتی و هفت مورد ترخیصی، بقیه حادثه‏دیدگان در بیمارستان تحت نظر هستند.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، بلافاصله پس از گزارش این حادثه از سوی مردم، عوامل امدادی پلیس راه، هلال احمر و اورژانس 115 در محل حاضر شدند و 18 نفر از مسافران را به بیمارستان امام خمینی شهر فیروزکوه منتقل کردند.

گزارش فارس حاکی است؛ در این حادثه یک نفر از مسافران به علت شدت جراحات وارده فوت کرد، اما سایر مسافران به طور سرپایی مداوا و از بیمارستان مرخص شدند.

منطقه امین‏آباد در 25 کیلومتری غرب فیروزکوه و در انتهای حوزه استحفاظی این شهرستان در مجاورت شهرستان دماوند قرار دارد.
انتهای پیام/2568‌/ز30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها