امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۱۷:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78250
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 48
محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی و عضو هیأت رئیسه خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی و عضو هیأت رئیسه خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که آیا هیأت رئیسه مجلس سؤال الیاس نادران از وزیر نفت پیرامون کرسنت را از دستور  کار خانه ملت خارج کرده است، گفت: خیر، هیأت رئیسه این سؤال را از دستور کار خارج نکرده است بلکه عرفی در این زمینه وجود دارد مبنی بر اینکه در مباحثی که شورای عالی امنیت ملی ورود می‌کند مناسب است که مجلس وارد نشود.

وی اضافه کرد: قانونی مبنی بر اینکه در صورت ورود شورای عالی امنیت ملی به پرونده‌ای مجلس به آن ورود نکند، نداریم، اما عرفی به این شکل وجود دارد.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر نماینده‌ای برای پیگیری موضوع اصرار داشته باشد منع قانونی وجود ندارد، تصریح کرد: قانونی در این خصوص وجود ندارد و اگر همکاری در این زمینه انجام می‌شود باید با تفاهم باشد، نه با الزامات قانونی.

فرهنگی درخصوص پیگیری مسئله کرسنت توسط نمایندگان تاکید کرد که طبق قانون منعی برای بررسی مسئله از سوی نمایندگان وجود ندارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها