امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۶:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7828
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۴
تعداد بازدید: 79
عبدالصمد خرمشاهی قاضی دادگستری در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص اقدامات برخی از کاندیداها در آستانه ...

عبدالصمد خرمشاهی قاضی دادگستری در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص اقدامات برخی از کاندیداها در آستانه انتخابات گفت: در قانون انتخابات این موضوع به صراحت بیان شده که افشاگری علیه رقبا به قصد تخریب جرم تلقی می‌شود.

وی افزود: در قانون انتخابات برخی جرایم مربوط به رأی دهندگان، برخی مربوط به برگزار کنندگان و مسئولین برگزاری انتخابات و برخی جرایم دیگر مستقیما با کاندیداها ارتباط دارد.

این قاضی دادگستری با اشاره به اینکه کاندیداها نباید علیه هم مطالبی را به قصد تخریب بیان کنند، گفت: وظیفه قوه قضائیه مراقبت و انجام اقدامات پیشگیرانه است و مسئولین قضایی باید به محض مشاهده اینگونه تخلفات برخورد لازم را انجام دهند.

خرمشاهی خواستار برگزاری انتخابات در محیطی سالم و به دور از هیاهو شد و خاطر نشان کرد: دستگاه قضایی باید با پیگیری‌های همه جانبه شرایط مناسبی را برای برگزاری انتخابات یازدهم فراهم کنند و با کسانی که از قانون تخلف می‌کنند برخورد جدی داشته باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها