امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۴:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78287
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، سید محمود برقعی پیش از ظهر امروز در دیدار اعضا مجمع خیرین مدرسه‌ساز قم با آیت‌الله ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، سید محمود برقعی پیش از ظهر امروز در دیدار اعضا مجمع خیرین مدرسه‌ساز قم با آیت‌الله سعیدی ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا(س) گفت: نخستین خیر مدرسه‌سازی که در قم اقدام به ایجاد مدرسه برای دانش‌آموزان قمی کرد امام خمینی (ره) بود.

وی با بیان اینکه حدود 220 نفر خیر بعد از انقلاب مبادرت به کار مدرسه‌سازی در قم کرده‌اند عنوان کرد: به یاری خداوند و همچنین همت خیرین مدرسه‌ساز توانسته‌ایم بسیاری از مدارس قم را از حالت چندنوبته خارج کنیم.

رئیس هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن‌ساز استان قم با اشاره به اینکه شهر قم یک شهر مهاجرپذیر است گفت: مردم و خیرین قم باید به این مسئله توجه کرده و به آموزش و پرورش در این امر یاری رسانند.

وی تصریح کرد: هرسال جشنواره‌هایی برای تقدیر و تشکر از خیرین مدرسه‌ساز و همچنین ترغیب مردم برای وارد شدن به این عرصه در سراسر کشور تشکیل می‌شود.

برقعی افزود: به همین مناسبت و با هدف فرهنگ‌سازی در این زمینه و همچنین تقدیر و تشکر از خیرین مدرسه‌ساز قم جشنواره خیرین مدرسه‌ساز قم در روز اول خرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی در ادامه از آیت‌الله سعیدی دعوت کرد که در این جشنواره شرکت کرده و از این طریق مردم قم را به توجه بیشتر به امر مقدس مدرسه‌سازی ترغیب کنند.
انتهای پیام/2258/ط20
برچسب ها:
آخرین اخبار