امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۲۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78293
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عبد‌الرضا آقاخانی، فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عبد‌الرضا آقاخانی، فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سمیرم روز پنجشنبه 28 فروردین ماه در عملیاتی ویژه حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه وانت دو کابین مشکوک و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان افزود: در این عملیات مأموران در بازرسی ازاین خودرو توانستند مقدار 110 کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در کف خودرو جاسازی شده بود را کشف و دو نفر را در این رابطه دستگیر کنند.

آقاخانی همچنین از کشف 145 کیلوگرم تریاک دیگر توسط مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان نایین طی 48 ساعت گذشته خبر داد و گفت: در این رابطه هشت قاچاقچی دستگیر و شش دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: در عملیاتی دیگر نیز مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان لنجان در بازرسی از یک دستگاه خودروی تریلر مقدار 10 کیلو و 307 گرم تریاک را کشف کرده و راننده آن را دستگیر کردند.

وی از کشف مقدار 48 کیلو و 34 گرم تریاک در فلاورجان و دستگیری 18 خرده فروش و کشف 91 کیلو و 350 گرم حشیش در بازرسی از یک دستگاه خودروی سواری بنز 200 در شهرستان لنجان با همکاری مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و دستگیری دو نفر در این رابطه خبر داد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مقصد این مواد افیونی به سمت اصفهان و تهران بود عنوان داشت: در مجموع این عملیات مقدار 404کیلو و 691گرم تریاک و حشیش کشف، 9 دستگاه خودروی سبک و سنگین توقیف ، پنج باند قاچاق منهدم و 30 نفر دستگیر شدند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار