امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۹:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78299
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی کشور بعد از ظهر امروز در دومین بخش از همایش 2 روزه فرماندهان نیروی ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی کشور بعد از ظهر امروز در دومین بخش از همایش 2 روزه فرماندهان نیروی انتظامی که با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد، با اعلام این مطلب افزود:  مجلس مهمترین مظهر مردم‌سالاری به حساب می‌آید بنابراین جایگاه مهمی دارد.

وی افزود: باید خداوند متعال را شاکر باشیم که نعمت مردم سالاری دینی را در سایه نظام ولایی به ما عطا کرده است.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به حمایت‌های بی‌دریغ نمایندگان مجلس از ناجا گفت: خوشبختانه بهترین و بیشترین تعامل را نمایندگان مجلس با فرماندهان ناجا داشتند که ثمره آن تدوین به موقع و اصلاح برخی قوانین بوده است.

سردار احمدی مقدم به برخی از دستاوردهای نیروی انتظامی در سال 92 اشاره کرد و گفت: یکی از دستاوردهای مهم ناجا این بوده که در سال 92 نسبت به سال 91 اجتماعات اعتراضی و صنفی را 11 درصد کاهش دهیم.

وی ادامه داد: بر اساس نظرسنجی‌های انجام شده، مردم بر دو موضوع تأکید دارند که اولی مبارزه با سرقت و به تبع آن افزایش قدرت کشف جرایم و در جایگاه دوم مبارزه با مواد مخدر است.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: براساس آماری که از پرونده‌ها و مجرمان به دست می‌آید مشخص است که حدود 88 تا 90 درصد زندانیان را مجرمان مربوط به سرقت و مواد مخدر تشکیل می‌دهند که ضرورت دارد تا نسبت به اصلاح این روند و کاهش وقوع این دو جرم تلاش مضاعفی صورت گیرد.
ادامه دارد...
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها