امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۵:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78301
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم عصر امروز در ادامه سخنان خود در جمع فرماندهان ناجا با اعلام این مطلب افزود: هر ساله همایش ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم عصر امروز در ادامه سخنان خود در جمع فرماندهان ناجا با اعلام این مطلب افزود: هر ساله همایش فرماندهان ناجا در اواخر فروردین ماه برگزار می‌شود تا عملکرد پلیس در سال قبل و طی طرح نوروزی مورد ارزیابی قرار گیرد.

وی گفت: همچنین اولیت‌ها و سیاست‌های سال آینده ناجا به فرماندهان و معاونین که در این گرد همایی بزرگ و فراگیر ابلاغ می‌شود.

سردار احمدی‌مقدم با اشاره به اینکه پلیس در سال 92 در موارد متعدد آمار خوبی را از خود بر جای گذاشت، ادامه داد: تنها آمار منفی مربوط به افزایش اندک سرقت‌های خرد بود که متأثر از شرایط اقتصادی بوده است.

وی گفت: البته در کنار این افزایش ناچیز، شاهد چند عملیات تروریستی در مرزهای کشور بودیم اما در سایر موارد و جرائم کاهش‌های خوبی را شاهد بودیم.

وی به آمار قابل قبول پلیس راهنمایی و رانندگی اشاره کرد و افزود: در کنار کاهش حدود 7 درصدی تلفات جاده‌ای در سال 92 در عرصه کشف و مبارزه با مواد مخدر هم آمار خوبی شامل کشف 500 تن انواع مواد مخدر را از خود بر جای گذاشت.

فرمانده نیروی انتظامی ناجا با اشاره به اینکه پلیس امروز در دو حوزه جرایم سنتی و جدید اقدامات خود را متمرکز کرده است، گفت: به طور میانگین در هر دو نوع از جرایم، میزان کشف بالاتر از 90 درصد رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: این رشد که در طول یک دهه ادامه یافته، متاثر از تقویت دانش و زیرساختهای لازم بوده است.

احمدی مقدم افزود: ما در حوزه جرایم جدید همچون برخورد با جرائم سنتی تلاش خود را به کار بسته‌ایم تا در آن حوزه نیز موفقیت حاصل شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها