امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۰:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78309
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 81
حسن کلامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ‌ارومیه‌ اظهار داشت: مقابله با عرضه خارج از شبکه دارو به عبارت دیگر قاچاق دارو نیازمند عزم جدی و برخورد ...

حسن کلامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ‌ارومیه‌ اظهار داشت: مقابله با عرضه خارج از شبکه دارو به عبارت دیگر قاچاق دارو نیازمند عزم جدی و برخورد قانونی است، بنابراین باید در این راستا کوشید.

وی به وجود معضل قاچاق دارو در سال‌های گذشته اشاره کرد و ادامه داد: درصد محدودی از آن توسط داروسازان انجام گرفته و اکثریت به وسیله توزیع‌کننده‌های عمده صورت می‌‌‌پذیرفت.

کلامی به کشف محموله قاچاق سال گذشته در ارومیه، اشاره کرد و گفت: داروهای ارزان‌قیمت از مرزهای استان به جمهوری آذربایجان، نخجوان، افغانستان و ... جابه‌جا می‌شد.

رئیس انجمن داروسازان آذربایجان غربی بر ضرورت برخورد قانونی با این متخلفان تاکید کرد و بیان داشت: انتظار از مقامات قضایی، امنیتی و انتظامی وجود دارد‌ با شدت عمل بیشتری برخورد کنند.

وی با بیان اینکه در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی با این حرکت‌های غیرقانونی جدی‌تر برخورد شود، اظهار داشت: در سایه عمل به رهنمودهای رهبری می‌توان برای رونق اقتصاد کوشید.

کلامی تلاش برای برطرف کردن مشکلات را خواستار شد و بیان داشت: در سایه کار جمعی می‌توان موانع موجود را برطرف کرد، به ویِژه اینکه در شرایط تحریم دشمنان، باید همدلی و هم‌افزایی در استان افزایش پیدا کند.
انتهای پیام/61002/ش20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها