امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7831
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۴
تعداد بازدید: 142
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد صادق اکبری در مراسم اختتامیه بخش کارآفرین جشنواره ملی حضرت علی اکبر(ع) گفت: اگر بخواهیم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد صادق اکبری در مراسم اختتامیه بخش کارآفرین جشنواره ملی حضرت علی اکبر(ع) گفت: اگر بخواهیم حماسه سیاسی و اقتصادی اتفاق افتد باید راه را برای جوانان باز کنیم.

وی افزود : در دولت نهم روز ولادت حضرت علی اکبر(ع) به عنوان روز جوان نام گذاری شد و یک حرکت فرهنگی پایدار در بهره گیری از الگوهای بنیادی شیعیان برای جوانان شکل گرفت که با تلاش وزارت ورزش و جوانان این روز جایگاه خود را در تقویم کشور پیدا کرد و این وزارتخانه اکرام جوانان فعال و غیرتمند ایران را برنامه خاص خود قرار داد.

اکبری تصریح کرد: با توجه به عرصه‌های گوناگونی که جوانان ما در آن فعالیت می‌کنند عرصه‌های 14 گانه در نظر گرفته شد تا جوانان کشور شناسایی و به جامعه معرفی شوند.

وی افزود: با برگزاری بخش طلبه جوان در فروردین سال جاری پنجمین دوره جشنواره ملی حضرت علی اکبر(ع) آغاز شد و هم اکنون شاهد برگزاری اختتامیه دوم در بخش کار آفرین هستیم و امیدواریم پس از برگزاری جشنواره های موضوعی در روز میلاد حضرت علی اکبر(ع)، جشنواره ملی حضرت علی اکبر (ع) را برگزار کنیم و جوانان برتر در بخش‌های مختلف را مورد تقدیر قرار دهیم.

اکبری ادامه داد: رویکرد وزارت ورزش و جوانان این است که دستگاه‌های متولی حوزه جوان را به کار گیرد و هدف نهایی این بود که دستگاه‌های اجرایی کشور با توانایی های بالقوه و ارزشمند جوانان ایرانی بیش از پیش آشنا شوند و دغدغه جوانان به دستگاه‌های متولی برسد تا قدم‌های اساسی را در این زمینه بردارند.

دبیر دوره جشنواره ملی حضرت علی اکبر (ع) اظهار داشت: همواره تابع رهنمودهای مقام معظم رهبری هستیم و در سالی که به گفته ایشان مزین به سال حماسه سیاسی و اقتصادی است تردیدی نداریم برگزاری این جشنواره علاوه بر معرفی جوانان زمینه ای را فراهم می کند تا جوانان بیش از پیش توانایی خود را به نمایش گذارند که این امر تکلیف کاری مسئولین را سخت‌تر می‌کند.

وی خاطر نشان کرد: جوانان کارآفرین برتر امروز از استان های مختلف انتخاب شده که این نشان دهنده نگاه ملی ما به جوانان بوده است و امیدواریم برگزاری این جشنواره‌ها فرصتی را فراهم کند تا بخشی از توانایی‌های جوانان را ارج نهیم تا در آبادانی هرچه بیشتر ایران اسلامی موفق باشیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها