امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۴:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78311
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، عباس حاج‌رسولیها ظهر امروز در جمع اعضای شورای اسلامی شهر با بیان اینکه دولت در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، عباس حاج‌رسولیها ظهر امروز در جمع اعضای شورای اسلامی شهر با بیان اینکه دولت در اختصاص بودجه‌ دولتی به اصفهان بی‌توجه است، اظهار کرد: بهشت‌آباد از پروژه‌هایی است که در صورت اختصاص بودجه‌های لازم به آن باید امروز افتتاح می‌شد.

وی به اهمیت افتتاح و راه‌اندازی این پروژه در راستای کاهش مشکلات آبی در استان اشاره کرد و ادامه داد: در حال حاضر هنوز شاهد افتتاح و بهره‌برداری از پروژه بهشت‌آباد نیستیم و مسئولان امر باید در راستای رفع و رسیدگی به موانع و مشکلات این پروژه تلاش کنند.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با تأکید بر اینکه آثار میراثی و تاریخی به عنوان تاریخ و فرهنگ شهر تلقی می‌شوند، تصریح کرد: در حال حاضر آثار تاریخی و میراثی اصفهان در حال از بین رفتن بوده و رسیدگی به وضعیت این آثار در گروی تأمین بودجه‌ها و اعتبارات مورد نیاز آن است.

وی با بیان اینکه مسئولان امر باید در راستای حفظ و مرمت این آثار برنامه‌ریزی کرده و از تخریب آنها جلوگیری کنند، اضافه کرد: ورزشگاه نقش جهان از پروژه‌های شاخص و مهم اصفهان محسوب می‌شود، اما در حال حاضر با وجود گذشت پنج سال از آغاز عملیات اجرایی این پروژه هنوز شاهد بهره‌برداری از آن نیستیم.

حاج‌رسولیها در پایان با اشاره به اینکه پروژه ورزشگاه نقش جهان هنوز بر روی زمین مانده است، متذکر شد: ما باید در بحث‌های مدیریتی در راستای رسیدگی به وضعیت این پروژه‌ها باشیم و برنامه‌ریزی‌های اصولی باید در این راستا انجام شود.

انتهای پیام/63004/ذ20/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار