امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۱۵:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78318
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، محمد بشرزاد عصر امروز در جلسه امنیت عمومی و اخلاقی استانداری گیلان الگوهای نامطلوب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، محمد بشرزاد عصر امروز در جلسه امنیت عمومی و اخلاقی استانداری گیلان الگوهای نامطلوب توسط اقلام سرمایه‌داری غرب در قالب تهاجم فرهنگی را در حال گسترش دانست.

وی با بیان اینکه سال گذشته اقدام‌هایی در راستای جمع‌آوری ماهواره‌ها در گیلان انجام شده است، اظهار کرد: سال گذشته 65 هزار و 815 نفر به صورت داوطلبانه اقدام به جمع‌آوری ماهواره‌های خود کردند.

این مسئول آموزش حجاب و مزایای آن را از اقدام‌ها ذکر کرد و گفت: 39 ساعت آموزش به یک‌هزار و 32 نفر در زمینه حفظ حجاب و مزایای آن ارائه شد.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان نیز در جلسه مذکور اظهار کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد مسئول ساماندهی اسامی بیگانه برای واحدهای تجاری‌صنعتی شده است.

محمد حسن‌پور با بیان اینکه سازمان صنعت، معدن و تجاری با اداره کل ارشاد هماهنگ است، افزود: صنوف یک پروانه موقت به متقاضی می‌دهد و وی حتی تابلوی خود را نصب و بعد برای دریافت مجوز مراجعه می‌کند.

وی ناهماهنگی‌ها را موجب نارضایتی بین مشاغل دانست و خواستار بازرسی مداوم از واحدهای متخلف شد.

انتهای پیام/84002/ک20/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار