امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78320
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، خسرو ویسی بعد از ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش کردستان اظهار کرد: پیگیری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، خسرو ویسی بعد از ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش کردستان اظهار کرد: پیگیری کارهای احداث دو مدرسه در مسکن مهر بهاران شهرستان سنندج در حال انجام است و در صورت امکان این تعداد به چهار مدرسه افزایش می‌یابد.

وی افزود: کارهای مالی این طرح انجام شده و برای تحویل اراضی نیز آمادگی لازم وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش در راستای احداث این مدارس باید عملیات خاکی مسکن را انجام دهد و سایر اقدامات توسط مسکن و شهرسازی انجام می‌گیرد.

مدیر ساختمان و مسکن اداره‌ کل راه و شهرسازی کردستان یادآور شد: در صورت نیاز این امر به بررسی بیشتر نیاز به تشکیل کمیته‌ای تخصصی با همکاری توسعه و نوسازی مدارس استان است تا بتوان اجرای این مدارس را تسریع ببخشیم.

مدیرکل توسعه و نوسازی مدارس استان کردستان نیز در این جلسه به احداث هنرستان در سطح استان اشاره کرد و گفت: از 21 هنرستان مصوب سفر دور دوم ریاست جمهوری به کردستان 6 هنرستان در حال پیگیری است.

شهرام سعیدی بیان کرد: بررسی کارشناسی این هنرستان‌ها انجام شده و با توجه به تخصیص جدید در سال‌جاری احداث این مدارس پیگیری خواهد شد.

وی همچنین ساخت هنرستان مریوان را نیازمند 500 میلیون تومان اعتبار دانست و گفت: این هنرستان نیز با تامین اعتبارات لازم تاسیس می‌شود.

وی در خصوص مدرسه نیمه تمام روستای دوشان سنندج نیز اضافه کرد: به تکمیل این مدرسه 115 میلیون تومان اعتبار تخصیص یافته که جوابگوی اتمام آن نیست، اما پیگیر تکمیل این مدرسه نیز هستیم تا بتوانیم آن را به اتمام برسانیم.
انتها پیام/79007/ش20
برچسب ها:
آخرین اخبار