امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۰:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78326
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، عبدالمحمد زاهدی بعد از ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش استان اظهار کرد: این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، عبدالمحمد زاهدی بعد از ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش استان اظهار کرد: این فرهنگ‌سازی را می‌توان با همکاری رسانه‌های استان و همچنین هماهنگی ادارات و ارگان‌های مرتبط انجام داد.

وی بیان کرد: بهزیستی، کمیته ‌امداد امام خمینی(ره) و سایر ادارات و ارگان‌هایی که می‌توانند در پوشش تحصیلی دانش‌آموزان موثر باشند لذا باید در این راستا مشارکت و همکاری کنند.

وی کاهش افت تحصیلی دانش‌آموزان را حرکتی برای ارتقای سطح سواد جامعه دانست و گفت: نتایج پژوهش‌ها و تحقیقاتی که برای کاهش افت تحصیلی دانش‌آموزان انجام می‌گیرد، ارزشمند بوده و باید از آنها بهره برد.

استاندار کردستان همچنین با اشاره به اهمیت تحصیل دختران در جامعه بیان کرد: براساس دیدگاه‌های فرهنگی – اجتماعی تحصیل دختران با مشکل بیشتری مواجه بوده ‌و ممکن است بنا بر دیدگاه سنتی والدین در مناطق روستایی و محروم دختران از تحصیل محروم شوند، بنابراین باید در این زمینه هم آموزش و پرورش برنامه‌ریزی لازم را داشته باشد.

زاهدی همچنین با اشاره به اهمیت احداث مدارس در استان افزود: جذب خیرین مدرسه‌سازی که به نوعی سرمایه‌گذار نیز هستند، امری مهم است و باید مورد توجه قرار گیرد.

وی بیان کرد: با جذب خیرین مدرسه‌ساز می‌توان سرمایه‌گذاران را نیز در استان جذب کرد و برای توسعه استان گام موثری برداشت.

وی در پایان اضافه کرد: اولویت اصلی تکمیل مدارس باید به پروژه‌های مربوط به خیرین داده شود چرا که حرکت خیرین در امر مدرسه‌سازی حرکتی ارزشمند و خداپسندانه است و با تکمیل پروژه‌های آنان به نوعی می‌توان قدردان زحماتشان باشیم.
انتهای پیام/79007/ش20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها