امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78336
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در رام الله، به نظر می‌رسد که تلاش‌های «جان کری»، وزیر امور خارجه آمریکا برای نجات ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در رام الله، به نظر می‌رسد که تلاش‌های «جان کری»، وزیر امور خارجه آمریکا برای نجات گفت‌وگوهای سازش راه به جایی نبرده و مذاکرات میان دو طرف اسرائیلی و فلسطینی بی‌هدف و بی‌نتیجه در جریان است.

- پس از 50 سال از تاسیس جنبش فتح، بحران‌های داخلی همچنان این جنبش فلسطینی را تهدید می‌کند، همان گونه که در طول این 50 سال یکی از مهمترین وجه مشخصه این جنبش بوده است که جدیدترین آن درگیری‌های لفظی محمود عباس رئیس تشکیلات خود گردان فلسطینی و محمود دحلان، از رهبران جدا شده از این جنبش است.

- رسانه‌های اسرائیلی مدعی شدند که پلیس تایلند 2 تبعه لبنانی را دستگیر کرده که مظنون به همکاری با حزب الله هستند و تلاش داشتند، ضرباتی را به اتباع رژیم صهیونیستی در تایلند در عید فصح وارد کنند.

- ارتش رژیم صهیونیستی در مرزهای سرزمین‌های اشغالی با سوریه تدابیر جدیدی را اتخاذ می‌کند و برای مقابله با هرگونه عملیات احتمالی تجهیزات نظامی و جنگی جدیدی را برسر مرزها مستقر می‌کند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار