امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۸:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78340
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 43
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، «نواف موسوی» یکی از نمایندگان جنبش حزب‌الله در پارلمان لبنان و عضو گروه پارلمانی «وفاداری به ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، «نواف موسوی» یکی از نمایندگان جنبش حزب‌الله در پارلمان لبنان و عضو گروه پارلمانی «وفاداری به مقاومت» امروز شنبه اعلام کرد:طبیعی است که رئیس جمهور لبنان باید در مقام حمایت از مقاومت باشد زیرا مقاومت رکن اساسی از ارکان حفاظت کشور از تجاوزها و تهدیدهای اسرائیل است.

الموسوی تاکید کرد:مقاومت در لبنان از سوی دوست و دشمن به رسمیت شناخته شده است زیرا عامل اساسی در آزادسازی سرزمین های اشغالی لبنان بوده و توانست هاست به حملات اسرائیل پاسخ داده و اهداف سیاسی و نظامی آن را در سال 2006 خنثی کند و ما همگی به جایگاه مقاومت در دفاع از لبنان در برابر دشمن صهیونیستی اعتقاد داریم.

وی افزود: ما همه تلاش خود را می‌کنیم تا خلا رئیس جمهور در کشور روی ندهد و ما در این راستا آماده‌ایم تا به مسئولیت‌های قانونی خود عمل کنیم.

این نماینده جنبش حزب الله تصریح کرد: رئیس جمهور لبنان طبق قانون اساسی کشور نماد وحدت ملی کشور است ،در نتیجه هر کسی که نماد و مظهر اختلاف و چند دستگی باشد نباید خود را برای انتخابات ریاست جمهوری نامزد کند.

نواف الموسوی افزود:رئیس جمهور فرمانده کل قوا در کشور است؛ او فردی است که سربازان ارتش هنگامی که به او ادعای احترام می‌کنند نباید حس کنند مجرم هستند. رئیس جمهور نباید فردی باشد که افراد شهید شده در مناطق مختلف لبنان را خیانتکار توصیف کند.
انتهای پیام/ل.ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها