امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78341
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، «هشام‌الدین حسین» وزیر دفاع و وزیر موقت حمل و نقل مالزی در یک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، «هشام‌الدین حسین» وزیر دفاع و وزیر موقت حمل و نقل مالزی در یک کنفرانس خبری در هتلی در «کوالالامپور» تصریح کرد که تلاش‌ها برای یافتن هواپیمای ناپدید شده پرواز «ام اچ 370» مالزی در یک لحظه بسیار حساس و بحرانی است.

وی تصریح کرد: جستجوی امروز و فردا برای پرواز ام اچ 370 در یک لحظه بسیار حساس و مهم است. من از همه در سراسر جهان می‌خواهم که دعا کنند چیزی را پیدا کنیم که بتوانیم بر روی آن کار کنیم.

وی ادامه داد، مالزی با شرکت‌های خصوصی وارد گفت‌وگو شده است تا در صورت شکست مأموریت زیردریایی در یافتن نشانه‌هایی از هواپیمای ناپدید شده مالزی، از کشتی‌های آبهای عمیق استفاده کنند.

بوئینگ 777 مالزی با 239 سرنشین در 8 مارس سال جاری میلادی ناپدید شد و برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که در امتداد آبهای غرب استرالیا غرق شده است و حتی نشانه کوچکی از آن نیز یافت نشده است.

به گفته هشام الدین حسین، زیردریایی بدون سرنشینی که به اعماق اقیانوس فرستاده شده است برای رفتن به عمق بیشتری از اقیانوس تنظیم خواهد شد. زیردریایی بی‌سرنشین بلوفین21،  تاکنون 6 مأموریت انجام داده که نتیجه‌ای در برنداشته است.

به گفته وزیر حمل و نقل مالزی، عملیات تجسس طی دو روز آینده نقش مهمی در پی بردن به سرنوشت این هواپیمای ناپدید شده خواهد داشت.

بی بی سی گزارش کرد که تحلیل اطلاعات ماهواره‌ای نشان می‌دهد که آخرین موقعیت هواپیما در غرب استرالیا بوده است.

انتهای پیام/ف.ی

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها