امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۹:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78345
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری کویت (کونا)،‌ ریاض المالکی وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین امروز از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری کویت (کونا)،‌ ریاض المالکی وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین امروز از وزارت خارجه هلند ابلاغیه‌ای مبنی بر پاسخ معاهده لاهه به دولت فلسطین برای پیوستن به معاهدات بین المللی دریافت کرد.

محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در ابتدای ماه آوریل درخواست پیوستن به 15 معاهده بین‌المللی را امضا کرده بود و از سویی دیگر خواستار آزادی گروه چهارم اسرای فلسطینی از سوی رژیم صهیونیستی شد.

وی با بیان اینکه آزدی و عدالت حق مشروع مردم فلسطین است، افزود: مردم فلسطین سال‌های طولانی است که از نبود عدالت و کرامت انسانی رنج می‌برند.

محمود عباس معاهده چهارم ژنو، معاهده لاهه، توافق نامه مقابله با تبعیض نژادی و معاهدات مهم دیگر را امضا کرد و فلسطین به صورت خودکار می‌تواند به یکی از اعضای امضا کننده این معاهدات تبدیل شود. بیشتر معاهداتی که امضا شده دارای ماهیت حقوق بشری و اجتماعی است.

فلسطین به عنوان کشور ناظر در سازمان ملل به رسمیت شناخته شده است و حق دارد مذاکرات ملحق شدن خود را به این معاهدات دنبال کند.
انتهای پیام/فق.ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها