امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۴:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78346
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری فلسطین الیوم، «خالد مشعل» رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری فلسطین الیوم، «خالد مشعل» رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس تاکید کرد که آزادی اسرای فلسطینی مسولیت ملی بزرگ است و جنبش وی به خاطر اسرای فلسطین کارهای غیر ممکن را ممکن می‌کند.

رئیس دفتر سیاسی حماس تاکید کرد که ملت فلسطین رژیم اشغالگر قدس را از قدس و کرانه باختری و قدس شریف بیرون می کند همچنان که این رژیم را از غز بیرون کرد.

وی در سخنرانی خود به مناسبت روز اسیر فلسطینی، درخواست کرد تا یک راهبرد جدید و فعال با محوریت جهاد و مقاومت بین گروه های فلسطینی ایجاد شود.

وی همچنین بر اهمیت پایان دادن به شکا‌ف‌ها و اتحاد بین اقشار ملت فلسطین بر سر یک نظام سیاسی تاکید کرد و گفت: تصمیم سیاسی یک ملک شخصی نیست بلکه یک مسئولیت گروهی است.

مشعل تصرح کرد: حماس دست‌های خود را به سوی برادران خود در جنبش فتح و دیگر نیروها و گروه‌های فلسطینی دراز می‌کند تا اینکه با گام‌های جدی به سمت خدمت به آرمان ملت فلسطین حرکت کنیم.
انتهای پیام/س.ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها