امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78354
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 24
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از روزنامه انگلیسی گاردین، "دیمیتری پسکوف"، سخنگوی ریاست جمهوری روسیه امروز در گفت ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از روزنامه انگلیسی گاردین، "دیمیتری پسکوف"، سخنگوی ریاست جمهوری روسیه امروز در گفت وگو با شبکه خبری «روسیه‌1» از اعزام نیروهای بیشتر به مرزهای مشترک این کشور با اوکراین در واکنش به بی ثباتی موجود در این همسایه جنوبی خبر داد.

"پسکوف"در بخش دیگری از مصاحبه تلویزیونی خود، اوکراین را کشوری درگیر با پیامدهای کودتای نظامی دانست و افزود:‌در چنین شرایطی هر کشوری حق دارد که برای تضمین امنیت خود، اقدامات پیشگیرانه و احتیاطی به کار بندد.

این موضع‌گیری مقامات روسیه پس از آن اتخاذ شد که «فیلیپ بریدلاو»، فرمانده نیروهای آمریکایی ناتو در اروپا، روز جمعه از آغاز پروازهای شناسایی آواکس بر فزار آسمان آلمان و اوکراین خبر داده بود.

وی همچنین به نتایج نظرسنجی موسسه بین المللی جامعه شناسی در مناطق جنوب شرقی اوکراین به عنوان دلیل دیگر بر منطقی  بودن نگرانی های مسکو اشاره کرد.

بر اساس آمار منتشره از این نظرسنجی، 69 درصد از 3200 نفر شرکت کننده، ضمن مخالفت با پذیرش حاکمیت روسیه در این منطقه، دولت اوکراین را نیز غیرقانونی دانسته و خواستار ایجاد حکومت خودمختار بوده‌اند!

  انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها